Coinbase Üye Olma ve Bedava Kripto Para kazanma.

By serkanalimete | Serkan Ali Mete | 17 Dec 2021


Bu yazımızda Coinbase borsasına nasıl üye olacağınızı ve yaklaşık 30$ değerinde bedava kripto parayı nasıl kazanacağınızı anlatacağım.

Öncelikle Coinbase  borsasına buradan üye olacağız. Mail adresi ve şifre oluşturup üyelik işlemini yaptıktan sonra sizden her borsada istendiği gibi kimlik doğrulaması yapmanız istenecek.

Kayıt olduğunuz her borsada kimlik doğrulama işlemi yapmadan önce borsayı inceleyip güvenilirliğini incelemenizi tavsiye ederim. Günümüzde kripto para popülerliği artığı için piyasaya çıkan birçok borsa var inceleyip araştırmakta fayda var. Her borsada kimlik doğrulama işlemi yapmanızı tavsiye etmem. Kripto para sektörünün önde gelen isimlerinden BİNANCE, COİNBASE ve HUOBİ gibi yüksek hacimli büyük borsalarda kimlik doğrulama yapabilirsiniz.”

Kimlik doğrulama işlemlerinde sizden kimliğinizin ön / arka yüzünün fotoğrafını ve bir de kimlik / kullanıcı eşleştirmesi için selfie (özçekim) fotoğrafınızı isteyecek. Bu işlemleri yaptıktan sonra sistemin yoğunluğuna bağlu olarak 5–10 dakika içinde onaylanacaktır.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra şimdi gelelim “Nasıl BEDAVA Kripto Para Kazanacağım?” sorusunun cevabına.

Coinbase “Öğrenin ve kazanın” nedir ve nasıl kullanılır?

Coinbase üyeliğini tamamlayıp site ara yüzüne giriş yaptığınızda solda bulunan menülerde “Öğrenin ve kazanın” bölümü bizim bedava kripto para kazanacağımız yer

Coinbase, kullanıcılarını kripto paralar hakkında temel bilgiler vermek ve bu bilgiyi kullanıcılarına verirken de kripto şirketlerinden aldığı promosyon ödeneklerini kullanıcılarıyla paylaşmak için kurulan bir platform.

Coinbase Öğrenin ve Kazanın

Öğrenin ve kazanın” bölümüne girdiğinizde karşınıza kısa videolar ve anlatımlardan oluşan dersler gelecek. Bu derslere katılıp çıkan test soruları cevaplayarak kripto para kazanacaksınız.

NOT: Testlerde yanlış cevap seçmeniz sorun değil doğru cevabı bulana kadar tekrar seçim yaptırıyor.

Coinbase “Öğrenin ve kazanın” bölümünde gördüğünüz derslere girmeye çalıştığınızda kimlik doğrulaması yaptığınız halde sizden tekrar kimlik doğrulama yapmanız gerektiğini söyleyen bir uyarı alıyorsanız bu doğrulamayı yapmanıza gerek yok sizi bekleme listesine almıştır sıra geldiğinde sizin de dersleriniz açılacak ve paranızı alacaksınızdır ara ara girip kontrol etmenizde fayda var.

“Bu yazımda anlatılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.”

 

Tüm sorularınız ve daha fazlası için ziyaret edin. www.serkanalimete.com

How do you rate this article?

1Serkan Ali Mete
Serkan Ali Mete

İnternetten Para Kazanma, Kripto Para Haberleri, Program ve Uygulama Kullanımları, Meslek Grupları, Gezilecek yerler ve Kamp yerleri hakkında.

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.