Datça Macunu Nedir? Datça Acıbadem Macunu Kullananların Yorumları!
Datça Macunu

Datça Macunu Nedir? Datça Acıbadem Macunu Kullananların Yorumları!

By kullananlar | yorumlar | 17 May 2020


İçeriğimiz; Datça macunu nedir, datça macunu faydaları, datça acıbadem macunu sigarayı bıraktırır mı? Datça macunu kullananlar, datça acıbadem macunu yorumlarını ve bir çok önemli bilgileri içermektedir.

Neredeyse son iki yıldan beri Türkiye’de en çok konuşulan ürünlerden biri de Datça Macunu oldu. Bu kadar sık konuşulmasının temelinde yatan birkaç başlıca sebep bulunmaktadır. Bu makalemizde size Datça Acıbadem Macunu ile ilgili tüm bilinmesi gerekenleri anlatacağız. Datça Macununun faydalarından bahsederek aynı zamanda yan etkileri var mı, datça macunu nasıl kullanılır, datça acıbadem macunu kullanıcı yorumları ve şikayetleri gibi pek çok konuda sizi bilgilendirmiş olacağız.

Datça Acıbadem Macunu

Datça Macunu Nedir? Datça Macunu Faydaları ?

Datça macunu, ismini keşfedildiği yerden alıyor. Yani Muğla’nın datça ilçesinden. Bildiğiniz üzere eski tarihlerden beri pek çok lokman, şifayı bitkilerde buluyordu. Datça halkının yerlileri de eski geleneklerine sahip çıkarak, pek çok bitkiden şifalı karışımlar elde ediyordu. Datça köylüleri, özellikle solunum problemleri yaşayan hemşerileri için acıbadem karışımı yapmışlardı. Bu karışım yıllar yılı içerisinde şehir şehir dolaşmaya başladı. Sebebi ise, köye tatil için giden koah hastaları veya akciğer sorunu yaşayan vatandaşlar, köylülerin ısrarı üzerine Acıbadem macununu kullanmaya başladılar. Bu karışım macun kullanıcıda olumlu etki yapmaya başlayınca, civar köylere, ilçeye, şehire ve şehirlere hızlıca yayılmaya başladı. Köylünün temel geçim kaynağı datça acıbadem macunu olmaya başlamıştı. Fakat gelen talepler üzerine köylü artık karışımı yetiştiremiyor ve kurumsallaştıramıyordu. Bu nokta da seri üretim yapılması gerçeği ortaya çıktı. Köylü kendi arasında bir kooparatif kurarak, bir büyük şehir de Datça Acıbadem Macunu adında üretim yapmak için kolları sıvadı. Tarım ve köy işleri bakanlığından alınan onay sonrasında seri üretime geçilerek tüm Türkiye geneline ve Avrupa’ya ihracatı yapılmaya başladı.

Peki neydi bu karışımın sırrı? Datça Acıbadem Macunu Ne İşe Yarıyordu?

Köy halkının pek çoğu solunum problemi yaşıyordu, başlıca nedeni tabi ki sigara.. Bu probleme karşı akciğerlerin temizlenmesini ve daha rahat nefes almayı sağlamak için yıllarca farklı bitki karışımları çıkardı. En nihayetinde doğru formülü buldu. Datça acıbadem macunu!
Nefes darlığı yaşayan pek çok kişi datça acıbadem macununu kullanıyor. Sigara içen kişiler, sigarayı azaltmak veya tamamen bırakmak için Datça acıbadem macununu kullanıyor.

Gerçekten işe yarıyor muydu Datça Macunu?

Aslına bakarsanız tabi herkeste aynı etkiyi göstermiyor fakat bilinen ve araştırmalarımızın sonucuna baktığımızda kullanıcıların %75’i etkisini oldukça fazla görmüş. Özellikle sigaranın akciğerlerde yarattığı tahribatı en aza indirmek konusunda oldukça başarılı olduğu söyleniyor. Bununla birlikte, öksürüğü ve balgamı da azalttığı kullanıcılar tarafından yorumlarda belirtilmiş. Tabi bu sorunun detaylarını kullanıcı yorumları kısmında daha fazla görmüş olacağız.
Datça macunu tamamen bitkisel olduğu için güvenilir bir üründür. Tabi günlük belirtilen kullanımının dışında çıkmamanızı öneririz.

Datça acıbadem macunu nasıl kullanılır? Datça Macunu ne kadar sürede etkisini gösterir?

Daha önce benzeri macunlar kullananlar bilir, günlük düzenli kullanıma tabidir. Örneğin sabah kahvaltıdan önce bir tatlı kaşığı Datça acıbadem macunu yiyorsunuz ve bir bardak su içiyorsunuz. Günlük önerilen dozun üzerine çıkmamaya özen gösterin. Unutmayın, günde sadece bir kez kahvaltıdan önce kullanıyorsunuz.

Datça macununun faydalarını kullanamaya başladıktan iki hafta sonra görmeye başlıyorsunuz. İlk belirtileri ise, öksürüğünüz azalacak ve balgam problemi yaşamayacaksınız. Ardından ise, akşamları yatarken daha sağlıklı uyuduğunuzu hissedeceksiniz. Çünkü datça macunu akciğerlerde yavaş yavaş temizleme yaparken nefes almanızı kolaylaştıracak ve uykunuz daha kaliteli hale gelecek. Örneğin 3 kat merdiven çıkacaksınız ve nefes nefese kalıyorsunuz. Datça macunu kullanımınızdan sonra daha o merdivenleri çıkmanız da kolaylaşacak. Aldığınız nefesin rahatlığı size ekstra iki kat daha çıkartabilecek nitelikte olacaktır. Tabi bu süre içerisinde en çok dikkat etmeniz gereken konuda, sigarayı azaltmış olmanızdır.

Örneğin bir taraftan musluğu açıp, diğer taraftan bidonun altını delerseniz su boşa gider. Datça macunu kullanırken, sigarayı azaltmaz iseniz, etkisini %25 görürsünüz. %75 etki için mutlaka sigarayı azaltmanız önerilmektedir.

Datça acıbadem macunu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Orjinal Datça Acıbadem Macunu Resmi Satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Datça macunu kullananlar memnun mu? Datça acıbadem macunu kullanıcı yorumları?

Datça acıbadem macununun özellikle Türk’ler tarafından yaygın bir şekilde bilinmesinin en temel sebebi, macunu kullananlar memnununiyetini yakınlarıyla paylaşmış olmasıdır. Tatilde köye akraba ziyaretine giden ve sigara kullanan her birey datça acıbadem macununu kullanarak sigarayı azalttığını/bıraktığını eşine dostuna söylüyor. Hal böyle olunca, ya bize de bir tane getirt diye diye pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlıyor.

Biz hep şunu söyleriz; Bir işte kullanıcı memnuniyeti varsa, o iş el üstünde tutulmalıdır. Kalitenin temel prensibidir. Varlığını sürdürmek ve marka olmanın temel şartı, kullanıcı memnuniyetidir. Datça acıbadem macunu “sahtelerine rağmen“ memnuniyetini Türkiye çapında sağlamış. Datça acıbadem macunu kullanıp memnun olan bazı insanların yorumlarını sizinle paylaşacağız. Tabi şikayetçi olan kullanıcıları da sunacağız. Siz de yorumunuzu bize iletebilirsiniz.

Ahmet bey;
34 senedir sigara içen birisi olarak Muğla’lı komşumun bana getirttiği Datça Acıbadem Macununu kullanarak sigarayı bıraktım. Sigarayı bıraktım bırakmasına ama kilo aldım. Datçalı dostlarımız keşke zayıflama macunu işine de bi el atsalar.

Serdar bey;
Ben koah hastasıyım. Datça Acıbadem Macunu’nu bir imam arkadaş önerdi. Allahın izniyle şifa olacaktır dedi ben de datça’ya yakın oturan kızıma söyledim oradan aldı bana kargoladı. 3-4 ay kullandım hakkatten şifa oldu. Şimdi internetten de getirtiliyor. Ben taa o zamanlar kullanmaya başlamıştım. Koah lılara bende tavsiye ederim.

Cesur bey;
Allaha şükür bir akciğer rahatsızlığım yoktu ama sigara yüzünden sağlıklı nefes alamıyordum. Datça’nın köylülerinin televizyon haberlerinde macunu anlattığını görünce resmi satış sitesinden sipariş edip kullanmaya başladım. Henüz 1 ay geçti. Normalde günde 2 paket sigara içiyordum şimdi günde 8-9 dal içer oldum. İnşallah bırakıcam.

Selcan hanım;
Hamdolsun sigarayı bırakanlardan oldum. Datça macununu yapan köylü, milletin gerçek efendisidir. Elleri öpülesidir. Dualarım onlar için. Allah defalarca razı olsun. Tuttukları altın olsun.

Kevser hanım,
Ben astım hastasıyım ve nefes problemim vardı. Bir de sigara kullanıyorum geceli hep sıkışıyordum. Haberlerde gördükten sonar ilgimi çekti araştırdım. İnternetten daha önce alışveriş yapmadığım için Muğla’ya tatile gittiğimde datçaya uğrayıp pazardan aldım. 3 ayda sigaradan kurtuldum ve daha rahat nefes almaya başladım. Aradan 2 sene geçti, bir arkadaşımın yüzünden yeniden sigara içmeye başladım ve yine nefesim tıkanmaya başladı. Bu sefer resmi satış sitesine sipariş edip aldım. Datça’nın pazarından aldığım ürünün aynısı çıktı. İnternet ne kadar güzel bir şeymiş.. Benim gibi nefesi tıkananlara tavsiye ederim. Ayrıca sigarayı da bırakın. Zıkkımın faydalı tek bişeyi yok.

Süleyman bey,
Datça macununu facebook’da bi arkadaşım paylaşmış oradan gördüm. Fazla dikkatimi çekmedi. Akşamınına haberlerde de gördüm hanımla beraber araştırıp sipariş ettik. 2 gavanoz aldık kullandık şimdi 4 gavanoz daha sipariş ettik.

Orjinal Datça Acıbadem Macunu Resmi Satış Sitesine: Buradan Erişebilirsiniz.

Datça acıbadem macunu şikayet

Datça acıbadem macunu şikayetlerinin temelinde dolandırıcılar yatıyor. İnsanların ihtiyaç duyduğu bir şeyin sahtesini yaparak rant elde edenlerin yatacak yeri yok. 

Pek çok vatandaşımız aynı sorunu yaşamış. İnternetten sipariş ettim, kavanozlar kırık geldi.

İnternetten sipariş ettim, bana datça macunu yerine reçel gönderdiler.. Datça macunu sipariş ettim Nutella gönderdiler gibi pek çok şikayeti okuduk ve sinirlerimize hakim olamadık.
Bir kaçını sizinle paylaşalım.


Ümit bey;
Ben koah hastasyım şifa bulurum diye internetten datça macunu sipariş ettim gönderdikleri ürünler hep kırılmış akmış. Sipariş ettiğim yeri arıyorum aradığınız Numara kullanılmamaktadır diyor. Sipariş verirken iyi, sorun yaşadınmı kapı duvar. Param haram olsun.

Serkan bey;
Bizim köye ptt 16 günde bir kargo getirir. Sipariş edip bekledik bekledik en sonunda geldi ama reçel gönderip alay etmişler. Sabahları bi dilim ekmeğe sür ye hacı amca yazmışlar. Allaha havale ettim.

Orjinal Datça Acıbadem Macunu Resmi Satış Sitesine: Buradan Erişebilirsiniz.

Datça macunu resmi satış sitesi

Malesef ülkemiz de en sık yaşadığımız sorunlardan biri istismardır. Ya iyi niyet istismar edilir, yada iyi olan bir şeyin taklitleri yapılarak. Malesef insanların talep ettiği şeyler hemen kalpazanlar tarafından taklit edilerek piyasaya sürülüp insanlar dolandırılıyor. Datça macunu biliyorsunuz defalarca haberlere de konu oldu. Pek çok haber kanalında yapılan baskınlar manşet edildi. Gazetelere çıktı. Bunca hadise yaşanmasına ragmen gözü kara sahtekarlar hala merdiven altı üretim yaparak 12 lira 15 lira gibi komik rakamlara sahte ürünleri piyasaya sürüyorlar. Bu zehir tacirlerinin tuzağına düşmemeniz için yapmanız gerekenler aşağıda ki gibidir;

1) Ucuz olan ürünleri almayın. Boş bir kavanozun fiyatı bile bugün japon pazarlarında 10 liraya satılıyor. Acıbadem macunu nasıl olsunda 15 liraya satılsın. Mümkün değil. Ucuz fiyatlara kanıp dolandırılmayın.

2) Orjinal datça macununun üzerinde seri numaralı orjinallik kontrol sertifikası var. Bu kontrolü mutlaka yapın.

3) Satın aldığınız yerin resmi internet satış sitesi olduğundan emin olun. Pek çok internet sitesi resmi olmayan yollarla satış yapmakta ve insanları dolandırmaktadır.

4) Faturalı ürün alın.

5) Datça Acıbadem Macunu resmi satış sitesini ziyaret ederek orjinal ürün hakkında bilgi sahibi olun.

Datça macunu bakanlık onaylı mı?

Datça acıbadem macunu datça’lı köylüler tarafından yapılmaya başladığında önce kendileri dost akrabaları için kullanıyorlardı ve bir izne tabi değildi. Sonraları datça acıbadem macunu yaygınlaşmaya başlayınca bakanlığa tabi olmak zorunda kaldı. Gerekli izinler alınarak Türk Gıda kodeksine uygun olarak Tarım ve Köy işleri bakanlığının izni ile üretilmeye başlandı. Tamamen bitkisel olan Datça Acıbadem Macunu helal sertifikasına sahiptir.

Orijinal Datça Acıbadem Macunu Siparişi İçin Tıklayın


kullananlar
kullananlar

Okumayı ve araştırmayı seven bir blog yazarıyım.


yorumlar
yorumlar

Kullananlar ve Yorumları..

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.