Sirwin
Sirwin

Co to jest Basic Attention Token (BAT)?

By Assassyn | Allekrypto | 15 Jan 2022


   

Co to jest Brave?

Zaninm bede w stanie powiedzieć co to jest Basic Attention Token i jak można z jego pomocą zarabia, musze powiedzieć co to jest Brave.

Brave to w miare nowa przegladarka oparta o silnik Chromium. Przegladarka reklamuje sie jako nastawiona na ochrone prywatnosci uzytkownika. Brave stara sie dostarczyc caly ekosystem wtyczek i uslug, ,jak wbudowa ad blocker, ich własny search engine. Dodatkowo Brave wydaje sie byc bardzo zinteresowany krypto i dodaje uslugi jak BAT czy portfel wbudowany w przegladarke.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie brave-features.png   Lista usług oferowanych przez Brave  

 

Co to jest Basic Attention Token (BAT)?

Myśle że można okreslic BAT jako próbe ataku na dominacje Google w sferze reklam w internecie. Idea jest prosta, BAT ma stworzyc srodowisko w którym tworcy, użytkownicy i reklamodawcy bede razem współpracowac i zarabiać na reklamach.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie bta-ecosystem.png  

Users
Użytkownicy, poprzez oglądanie reklam, zarabiaja BAT (czyt. dolary) bez sprzedawania swoich danych i prywatnosci. Oprócz moziwości klikania w reklamy, które pojawiaja się jako powiadomienia, Brave dzieli sie dochodami za wyświetlanie reklam na strona WWW.

Advertisers
Wydawcy płaca za reklamy w BAT'ach i jak powiedzialem powyzej cześć z opłaty trafia do użykowników. Według Brave, główna zaleta ich ekosystemu jest to ze reklamodawcy mogą łatwiej znaleźć i dotrzeć do wybranych tworców, w zamierzeniu takich który wspołgraja z ida reklamowanego produktu.

Creators
I to jest chyba jedna z ciekawszych opcji w ekosystemie. Oprócz tego ze BAT może poprawić komunikacje z reklamodawcami, BAT pozwala również na jednorazowe albo miesięczne darowizny dla danego twórcy. Wydaje sie to ciekawą forma pomocy dla ulubionego tworcy.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie bat-tip-example.png  

Zarobki w BAT'ach.

O ile nie jestem w stanie mowić o poziomie zarobków jako twórca, przynajmniej na razie to moge podzielic sie tym ile mi udało sie zarobic używajac Brave w ciagu ostatnich 3 miesiecy.

Uzywałem Brave na 3 urządzeniach, moim domowym komputerze, firmowym komputerze i telefonie. Na wszystkich tych urządzeniac zarboki byly porównywalne, czyli zarabiałem okolo 3/4 BAT miesiecznie. Na wszystkich urządzeniach starałem sie otwierać reklamy z powiadomień. Ważna sprawą jest kurs, który zdaje się powili rosnąć i jest juz okolo $1.1.

Na koniec chcialbym dodac ze Brave wypłaca BAT'y na poczatku każdego miesiaca, co zawsze zabiera im około kilku dni.

  Post originally posted on Allekrypto.

How do you rate this article?

1


Assassyn
Assassyn

Hi, I am just a regular guy trying to understand crypto and other non-mainstream investing strategies to maybe earn enough to get a nice passive income.


Allekrypto
Allekrypto

https://Allekrypto.pl jest nowa platforma promującą i inforumjącą o kryptowalutach i sprawach z nimi związanymi .

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.