Javvy Projesi İncelemesi

By waybesuricata | ICO's | 7 Apr 2019


Gelişen teknoloji ile birlikte blokzincir teknolojisi de her geçen gün ilgi çekmeye devam etmektedir. Bununla birlikte kripto paralara olan ilgide artmaktadır. Birçok yeni proje, yeni ICO yapılmaktadır. Bu projeler çok çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedirler. Ama tüm projelerin, tüm kripto para kullanıcıların ortak bir sorunu bu kripto paralarını saklayabilecekleri güvenebilecekleri bir cüzdan bir proje bulmada zorlanmaktır. Ayrıca buna ek olarak Kripto para cüzdanları henüz daha gelişim aşamasındadır. Kripto para sahiplerinin çoğu, geçerli kripto para birimi cüzdanlarını basit, işlevsellik açısından sınırlı olduğunu ifade etmektedir. Kripto para birimlerine erişmek, satın almak, satmak ve yönetmek için anahtar araçlar olmasına rağmen, mevcut kripto cüzdanları kullanıcıların kripto para birimlerini tam olarak kullanmalarını sağlayacak özelliklere sahip değildir. İşte birazdan bahsedeceğim bu proje kripto paraları saklamak için oluşturulmuş yeni yapılanan bir projedir. Bu platformun adı Javvy’dir.

190903265-a477ae4c8459c0c20bfe2c006a369ceac3c95740f9591a37aa16c349ad55a391.jpeg

Javvy Platformu

Javvy tarafından sunulan çözüm, yönetmeliklere uygun bir yapı üzerine kuruluyor. Çözüm, çok özellikli bir cüzdanın; dağıtılmış, tam otomatik bir çapraz değişimin kombinasyonundan oluşuyor.

Javvy şifreleme alternatifi, güçlü bir güvenlik, uyumluluk, düzenleme ve kodlama uzmanları grubu tarafından birleştirilmiştir. Sonunda, kriptoyu satın almak, gerçek dünyada kullanmak ve güvenli bir şekilde tutmak için kullanıcılara “basit bir tuş” sağlayarak, kripto para birimini ana akıma sokmak amaçlanmıştır.

Kripto paraları daha hızlı ve daha basit bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirmek için Javvy platformu, düzenleme engellemelerinin üstesinden gelmek ve diğer tedarikçileri rahatsız eden sorunları değiştirmek için büyük adımlar atmıştır. Javvy'in düzenleme merkezli yaklaşımı, yalnızca kripto alırken ya da satın alırken ya da Javvy global banka kartını kullanırken kayıt olmayı içermektedir.

Para göndermek, almak ve dönüştürmek için kayıt olmak gerekmemektedir. Her bireyin geliştiricinin hafızasında ön güvenliği olduğundan dolayı, Javvy sunucularında hiçbir kişisel bilgi saklanmayacak ve “bilgisayar korsanlarının çalması için hiçbir şey bırakmayacak”. Bu özelliği güvenlik konusunda atılan önemli adımlardan biri olarak değerlendirmek mümkün olacaktır.

Javvy projesinin donanım cüzdan desteği, karmaşık şifreleri zorlama hem mobil hem de masaüstü versiyonlarında 2FA, farklı özel anahtar yedekleme seçenekleri gibi uygulanan çok katmanlı ve karmaşık güvenlik çeşitleri bulunmaktadır.

Javvy platformu JVY token’i kullanmaya teşvik edici adımlar atmayı planlamaktadır. Bu adımlardan biri, JVY token’in Javvy cüzdanı ve takas yapmada istenen ücretleri ödemek için kullanıldığında, kullanıcılar bu işlem ücretlerinde % 50 oranında indirim alırlar. Bu birçok borsanın kendi coin’ini kullandırıp daha az işlem ücreti almasına benzemektedir.

190903265-eae4e3582d54761ea8a954f540604e7b188c1e3753b7782966de18c208043c99.jpeg

Javvy Projesi Sosyal Medya Hesapları

Javvy projesi sosyal medya ağlarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Telegram kanalında 38.460 üye bulunmaktadır. Telegram kanalı yöneticileri aktif bir şekilde bilgi paylaşımı yapmaktadırlar.  Twitter adresinde ise 15.500 takipçi bulunmaktadır. Javvy Twitter hesabı 384 adet tweet atmıştır. Hemen hemen her gün tweet atmaya çalışmaktadır. Tweetlerine etkileşimde gelmektedir. Javvy LinkedIn hesabının ise 127 takipçisi bulunmaktadır. Javvy projesinin Reddit hesabı da bulunmaktadır. Bu hesabın 150 abonesi bulunmaktadır. Son olarak Javvy projesinin Medium üyeliği bulunmaktadır. Bu üyelikte çeşitli yazılar yayımlamaktadır.

Telegram Adresi: https://t.me/javvychat

Twitter Adresi: https://twitter.com/javvycrypto

LinkedIn Adresi: https://www.linkedin.com/company/javvy/

Reddit Adresi: https://www.reddit.com/r/javvy/

Medium Adresi: https://medium.com/javvy-crypto-analysis

İnternet Sitesi: https://javvy.com/

https://bountyhive.io/browse/Javvy

Token Bilgisi

Token’in Sembolü: JVY

Platformu: Ethereum

Çeşidi: ERC20

ICO Fiyatı: 0.0857 USD

Bonus Dönemi: Kasım 1, 2018- Kasım 30, 2018 25%

Satılık Token Sayısı: 100,000,000

Yatırım Bilgisi

En düşük yatırım tutarı: 0.4 ETH

Yatırım için kabul edilen kripto para birimi: ETH

Soft cap miktarı: 1000 ETH

Hard cap miktarı: 8000000 USD

How do you rate this article?


0

0


ICO's
ICO's

Review of various projects

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.