Neosify - Buy, Stake & Earn Crypto
Neosify - Buy, Stake & Earn Crypto
Neosify - Buy, Stake & Earn Crypto

Bee Tox Arı Zehri Kırışıklık Karşıtı Krem Maske! Beetox (DİKKAT EDİN)

By kullananlar | yorumlar | 9 May 2020


Bee Tox Arı zehri Kremi nedir? Beetox Krem Ne İşe yarar? Bee Tox Krem Kullanıcı yorumları ve Beetox Krem Nereden alınır gibi meraklarınızın tamamının giderileceği bir blog yazısıdır.

Bee Tox Arı Zehri Kırışıklık Karşıtı Krem

Herkesin bildiği gibi, uluslar arası yıldızların bazı güzellik sırları var. Kimi saçları için sırlarını açıkladı, kimi genç görüntüsünün. Geçtiğimiz aylarda bir star daha cilt güzellik sırrını açıkladı! Arı zehiri.
İnanılır gibi değil dibi? Kimin aklına gelirdi ki, doğada ki çalışkan arıların bir ixir oluşturabileceği..

Bugün size Bee Tox Arı zehri Kreminden bahsedeceğiz. Tüm bilinmeyenleri sizinle paylaşacak, tüm sorularınızını üç aşağı beş yukarı cevaplamış olacağız :) Hazır mısınız hanımlar?

beetox arı zehri kremi
Beetox Arı Zehri Kremi Nedir?

Artık hepimiz hem botox görünümlü bir cildimiz olsun hem de doğal görünsün istiyoruz. Fakat ne mümkün demeyin çünkü artık mümkün. Yüzümüzü doğala ve doğal yaşama döndüğümüz şu günlerde çareyi doğada arıyoruz.

Artan hava kirliliği, ilaç kullanımı, artan yaşa bağlı olarak cildimizde çeşitli istenmeyen sorunlar meydana gelir. İnce çizgiler, mimik kırışıklıkları, sarkmış bir cilt ve koyu lekeler de bu sorunlardan yalnızca birkaçı. Biz bu sorunlarla baş etmeye çalışırken İşçi arılar da tam bu noktada yardımımıza koşuyor. İğnelerindeki zehir değil tam bir mucize! Arı soktuğunda nasıl ki cildimizde bir karıncalanma oluyor ve o noktada iyileşmeyi hızlandırıcı birtakım kimyasallar ortaya çıkıyorsa bee tox krem de tam olarak cildimizde bu etkiyi yaratıyor.

New Haven, Yale University Prof. Dr. Richard Edelson tarafından yapılan bir araştırmaya göre arı zehri içerdiği bileşenlerle botoksa alternatif olarak kullanıldığı ispatlanmıştır. Arı balının dışında zehrinin de bir şifa kaynağı olarak kullanılması kulağa şaşırtıcı olarak gelse de araştırmalar bunu destekler nitelikte. Melittin’in, cildi %96 oranında yenilediği ve %94 oranında kırışıklıkları iyileştirdiği kanıtlandı.

 

Beetox Krem Ne İşe Yarar?

Bee tox Krem ile Yaşlanmaya Savaş Açın”.Bee tox krem içeriğindeki güçlü bileşenler, aminoasit ve peptid kombinasyonu sayesinde cildinizde ameliyatsız bir botox etkisi yaratır. Sigara kullanımı, yaşlılık, zamanla azalan kolajen bağ dokusunun cildimizde oluşturduğu sarkma görüntüsünü %94 oranında düzeltir. Böylece gergin, sıkı ve pürüzsüz bir cilt yapısına kavuşturur.

Arı zehri son zamanların güzellik trendleri arasında yerini aldı. Ünlülerin, sımsıkı bir cilt ve doğal bir botox etkisi için belli periyodlarla ciltlerine arı zehri uyguladığını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız biz söyleyelim. Aralarında ünlü model ve televizyon yıldızı Kylie Jenner’ın da bulunduğu birçok ünlü arı zehri ürünlerini kullanıyor.

“Arı Zehri ile Yenilenmiş Bir Cilt”

Bee tox krem içeriğindeki melittin ile cildinizi baştan sona yenileyecek. Peki nedir bu melittin? Arı zehrinin bilimsel ismi Apitoksindir. Apitoksin’in içeriğinde “Mellitin” ismi verilen, içinde 26 farklı aminoasit barındıran bir polipeptid mevcuttur. Ve bir işçi arı ömrü boyunca 0,3 mg dolayında zehir üretebilir. ABD’li bilim adamları tarafından yapılan bir araştırma, arı zehrinin botoxa alternetif olduğu ortaya konulmuştur. Bee tox krem de içeriğindeki arı zehri sayesinde sağlıklı hücrelere zarar vermeden zararlı hücreleri tahrip ederek yeni hücre oluşumunu destekler.

Artık maliyetli işlemler yerine son zamanlarda botoksun yerini alan arı zehrini kullanarak siz de konforlu bir şekilde gergin bir cilde sahip olacaksınız. Bee tox krem içeriğindeki binlerce zengin peptid ve arı zehri sayesinde, cildinizde kan dolaşımı hızlanacak sarkma, genişlemiş gözenekler, sivilce ve kırışıklıklara veda edeceksiniz.

Günümüzde hepimizin farklı cilt sorunları olduğu muhakkak. Kimimiz kırışıklıklarımızdan şikayetçiyken kimimiz sivilceli bir yüzden muzdaribiz. Fakat tüm bu sorunlar için ayrı ayrı ürünler kullanmak zorunda değiliz artık. Çünkü tek bir ürünle tüm sorunlarınıza elveda demek için hazır olun!

Arı zehri, antibakteriyel özelliği ile cildinizde oluşan akne ve iltihabı kurutmaya yardımcı olurken içeriğindeki melittin, ciltte kan dolaşımını hızlandıracak ve kolajen bağ dokusunu güçlendirecek. Bee tox krem sayesinde elastikiyet kazanan cildinizde, ince çizgi ve derin mimik kırışıklıklarından eser kalmayacak.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayarak resmi satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

“Porselen Görünümlü Bir Cilt İçin Arı Mucizesi”

Kim sivilceli ve lekeyle kaplı bir ciltle güzelliğini gölgelemek ister ki? Elbette kimse. Çoğu zaman gerek yediklerimizden gerekse hormonal düzensizliklerden kaynaklanan sivilcelerle karşı karşıya kalırız. Günlerce bazen haftalarca kızarık bir ciltle dolaşmak zorunda kalırız. Krem tedavileri, maskeler gibi birçok alternatifi dener dururuz. Fakat tüm bunlar, belli bir zaman için çözüm gibi görünse de tekrarlayan sivilce ve akneler adeta kâbus gibi. Tabii geride bıraktığı izler de cabası… Üzülmeyin artık yüzünüzdeki lekeler ve kızarmış iltihaplı sivilceler kaderiniz değil. Kovanlardan direkt alınarak zengin bileşenlerle bir kutuda size sunulan arı zehri, deri altında biriken zararlı bakterileri sonsuza dek sizden uzak tutacak. Cildinizi yüzeysel değil, derinden onaracak. Sebum ve lipid birikintilerini temizleyerek arınmış, ışıl ışıl tertemiz ve porselen gibi bir cilde kavuşacaksınız. Sivilce, siyah nokta, yağlanma, parlama ve koyu sivilce lekelerinden kurtulmak için yapacağınız tek şey Bee tox krem kullanmak. Artık yeni giysiniz pürüzsüz cildiniz olsun…

Bee tox krem, kolajen üretimini artırarak yıpranmış cilt dokusunu adeta baştan yapılandırır. Cildi derinlemesine nemlendirerek, düzenli kullanımla ince çizgileri ve başa çıkılması zor kaz ayaklarını ortadan kaldırır. Derin kırışıklıkları onanarak sımsıkı bir cilt dokusu sağlar. İçeriğindeki aminoasit ve zengin bileşenlerle cilt katmanlarını onararak kırışıklıkları yok eder. Sivilce ve akne oluşumuna neden olan sebum salgısını kontrol altına alarak siyah nokta ve yağlanmayı durdurur. Akne oluşumunu engelleyerek mevcut lekelerin de tonunu eşitler. Gergin, sımsıkı ve botoks görünümlü pürüzsüz bir cilt için tek yapmanız gereken günde 2 kez temiz cilde bee tox krem kullanmanız.

Üstelik artık Bee tox kreme ulaşmanız çok kolay. Çünkü Amerika’da, Avrupa’da ve dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılan Bee tox krem artık Türkiye’de..

Türkiye Resim satış sitesine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Beetox Krem Nasıl Kullanılır?

Tüm güzellik ürünlerinde olduğu gibi düzenli kullanım önemli. Tercihen sabah ve akşam ılık suyla temizlenmiş cildinize, günde 2 kez ince bir tabaka halinde sürün. Gözenekleri açık temiz bir cilde uygulamanız, kremin etkisini artırmak adına daha yararlı olacaktır. İsterseniz kremi makyajınızın altına baz olarak da kullanabilirsiniz. 2 ila 4 hafta düzenli kullanımla birlikte cilt lekeleri, akne, sarkık cilt görünümü ve derin kırışıklıklara veda edeceksiniz. Sonrasında ise cildinizin günden güne mucize değişimini keyifle izleyin…

Beetox Faydaları Kısaca

 • Yaşlanma etkilerini durdurur.
 • Kırışıklıkları yok eder
 • Cilt sağlığını iyileştirir
 • Cildi yeniler
 • Siyah noktalarda faydalıdır
 • Ölü hücrelerden arındırır
 • Gözenekleri daraltır
 • Kılcal damarların görünümünü azaltır
 • Cilt lekelerini temizler
 • Cilt hücrelerini gençleştirir
 • Cildin kolajen üretimini artırır

Bee Tox 100 Ml Kırışıklık Karşıtı Krem Kullanıcı Yorumları

Meryem N.

Yurtdışından sipariş vermek istedim. Aynı ürün 123 sterlindi. Türkiye’ye gelmesini uzun zamandır bekliyordum. İlk kutum bitti. Dudak çevremde ve göz kenarlarımda derin kırışıklıklarım vardı. İlk haftada cildim inanılmaz yumuşadı ikinci hafta gözüme inanamadım. Benim gibi 45 yaş grubu kullanmayı düşünen varsa mutlaka tereddütsüz kullansın. Aynaya her baktığımda bu ben miyim diyorum. İnanılmaz dolgun bir cilde kavuştum. Gerçekten internet mağduru olmadığıma çok sevindim. Siz de mutlaka orijinal sitesinden alın. Kesinlikle mucize gibi bir krem.

Huriye G.

Çok pişmanım daha önce kullanmadığıma. Ne zamandır botox yaptırmayı düşünüyordum. İyi ki yaptırmamışım. Hissiz bir suratla gezip üstüne tonla para vermedim. Bee tox krem aldım sitenizden çok da memnunum. Bu dolgunluk geçecek diye ödüm kopuyor. Sonuçta gençleşmiyoruz zamanla yaşlanıyor cilt. Devam edeceğim kullanmaya. Her gün yeni bir ben. Kendimi resmen artık daha çok seviyorum. Özgüvenim tavan yaptı. Minnettarım…

Güngör A.

İlk kutum bitti. Yazacağıma söz vermiştim. Keşke resim paylaşacağım bir alan yapsaydınız da siz de görseydiniz cildimi. Mayın tarlası gibi sivilce doluydu. Ben sıkmaktan yoruldum onlar çıkmaktan yorulmadı. İlk kutuda sivilcelerimin hepsini söndürdü. Resmen kökten kuruttu iltihaplı sivilcelerimi. Kullanmaya devam. Bakalım diğer kutuda tekrar yazacağım.

Ayşe B.

Benim cildimde sarkmalar vardı. Birkaç hafta sadece araştırdım. Güvenilir mi değil mi diye. O kadar para döktüm diğer kozmetik ürünlerine bunu da denesem ne kaybedeceğim dedim. İddialıydı çünkü. Hakikaten helal olsun verdiğim paraya. Botoks yaptırsam ancak bu kadar dolgun görünebilirdi. Hem de bir kutuda.

Nazmiye S.

Ergenlik dönemimden kalma sivilcelerimden kalma derin izler vardı. Girdiğim her ortamda utanır fontödenle saklamak için ne çaba harcardım. Şimdi mi. İzlerden eser kalmadı. Çok şükür. Kurtuldum. Bebek gibi bir cildim var beetox sayesinde.

Ayşegül D.

65 yaşındayım. İnsan kaç yaşında olursa olsun yaşlanmayı kabul edemiyor. Aynaya her baktığımda gıdı bölgem bildiğiniz aşağı sarkmıştı. Yüzümdeki kırışıklıklar için botoks yaptırmak istiyorum ama malum maaliyeti oldukça yüksek benim için. Denemek istedim fiyatı da uygun diye. Milyon kez teşekkür ediyorum. Çevremde kimse inanmıyor. Botoks yaptırdığımı zannediyorlar, inandıramadım sadece krem kullandığıma. Benim botoksa verecek param yok maalesef bee tox krem kullanmaya devam. Bu bana yeter de artar. Kullanmayı düşünüp güvenemeyenler. Kesinlikle pişman olmazsınız.

İkbal G.

Benim cildimde yok yok. Kırışıklık, simsiyah lekeler, alın bölgemde kırışıklık vs. ne ararsan var yani. Ben de ümitsiz bir şekilde aldım. En azından birine etkisi olursa ne ala dedim. İkinci kutuya başladım. Daha da bırakmam. Şimdiki yüzümü ben bile tanıyamıyorum. Estetik yaptıran kadınlardan farksızım şu an. Eşim de ben de çok memnunuz beetox tan. Bana yeniden âşık olmuş😊

Tuba T.

Aşırı sigara kullanıyorum. Malum yaş da ilerledi. Yüzüm kırış kırış olmuştu. Yeni çıkan ne varsa kullandım. Birkaçı biraz etki eder gibi oldu ama istediğim düzeyde değil. Bee tox tan çok memnunum. Kullandığım günden beri her geçen gün resmen kendi değişimimi izledim. Mükemmel bişey. Hiç botoksa falan para vermeyin arkadaşlar. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Elif N.

Yalan dolan bir şey dedim almadım onun yerine gittim bir sürü gerdirme vs işlem yaptırdım. Arkadaşımın biri kullanmış, yüzünü görünce dedim o kadar para vereceğime ben de bi deneyeyim ne kaybederim. Valla bravo. Bu paraya bu etki inanılmaz. Artık kesinlikle bunu kullanmaya devam. Aynı etki aynı güzellik. Diğerine boş yere para döküyormuşum. Yazık acıdım şimdi. Pürüzsüz bebek gibi bir cildim oldu. Gerdirme işlemlerinde de aynı etkiyi görüyordum kremde de aynı etkiyi gördüm. Teşekkürler bee tox.

Kemal O.

Arkadaşlar ben böyle şeylere yabancı biri olarak denemek istedim. Sonuçta erkeğiz ama kırışıklıklar hiçbirimizin görmek isteyeceği bir şey değil. Biraz dalga geçti işyerindeki arkadaşlar ama kremi kullandıktan sonra dillerini yuttular resmen. Yüzüm 30 lu yaşlarımdan daha iyi görünüyor. Ne derlerse desinler ben çok memnunum. Erkekler kullanamaz diye bir şey yok. Kullanmaya çekinen erkek arkadaşlar varsa kesinlikle kullansın. Çok etkili bir kremmiş gerçekten. Tavsiye ederim herkese.

 

Siz de orijinal Bee Tox krem kullanarak deneyiminizi bizimle paylaşmak isterseniz, burayı tıklayarak resmi satış sitesinden sipariş verebilirsiniz.

 

Bee Tox Kırışıklık Karşıtı Şikayet

Sinem Ü.

Bir kutu denemek için sipariş verdim bakalım hakkımızda hayırlısı. O kadar övdüler kremi. Umarım kandırılmamışımdır. Mutlaka sonucu yazacağım.

Buğra A.

Arkadaş bu kadınlar bir sürü krem kullanıp duruyorlar. Biz yaşlanıyoruz onlar genç kız gibi dolaşıyorlar etrafta. Biz de alıp bir denesek mi acaba.

Leman B.

Benim bir arkadaşım kullandı galiba bilinmedik bir siteden almış. Bakalım kullansın o memnun kalırsa ben de buradan alıp deneyeceğim. Sanırım resmi sitesi burasıymış

Hamide E.

Ben pek güvenemiyorum internet sitelerine birçoğu dolandırıcı çıkıyor. Ama bu siteden alanlar memnunmuş bakalım ben biraz daha araştırayım.

Sudenaz Y.

Bir sürü krem var hangisini kullanacağımı şaşırdım. Yazılana göre bu daha iyi gibi geldi. Elimdekiler bitsin artık bir de bunu kullanacağım bakalım.

Esen İ.

Arı zehri mucizeymiş az önce okudum ama zehir falan bir korktum ya.

Orjinal Beetox Kırışıklık Karşıtı Krem Nereden Satılır?

Bildiğiniz üzere ülkemizde pek çok kişi sahte ürün maduru oluyor. Siz de madur olmamak için resmi satış sitelerinden alışveriş yapmayı kendiniz ilke edinmelisiniz. Beetox kremin orijinal bandrollü, hologramlı Bee Tox kremini burada yer alan resmi web sitesi üzerinden  güvenle sipariş verebilirsiniz.

How do you rate this article?

0


kullananlar
kullananlar

Okumayı ve araştırmayı seven bir blog yazarıyım.


yorumlar
yorumlar

Kullananlar ve Yorumları..

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.