Nasil adet,ler varmış :))

By Sedat34 | teknomobilapp | 30 Apr 2019


 

Bilinmeyen planda bir Yazılım Uzmanıyım ve istediğimde işleyişiniz temeldedir ve herhangi bir uygulamanızın herhangi birini uygulayabilir misiniz? temizlemek, temizlemek vb. bütün faktörlerin davranışlarını önceden tanımla. Bu durum, biz yazılımcıların beyinlerinin ister istemez çok yönlü düşünmesine vesileğiyle.

Şu anda geçen bir videoda izle,  S onu “yon” ile biten 3 kelime söyler misin?  sorusunda benim aklıma “ radyasyon” , “ reenkarnasyon” , “ mutasyon”  gibi kelimeler gelirken, biriyle çıkıp  “napion”, “nedion”, “nörüyon” dedi. Kırk yıl düşünsemlerini diyemezdim mesela.

Hal böyle olunca ister istemez herşeyi sorguluyorum ve mantığıma aykırı gelen şeylere itiraz ediyorum. Mesela “hazırlığı yapıyoruz”; eşim o alımı, bu işlemi derdi ve çoğunun nedenini sorduğumda  “Adettendir”  ,  “Adet böyle” , gibi cevaplar alınırdım. Mantıklı olanlarına eyvallah ama çok saçma adetler var! Nişan tepsisi ve özel makası olmadan nişan kesilmez mi mesela?  Kafamda şarküteri sorular: S

Neyse ki bu konuda yalnız olmadığımı anladığımda refaha erdim :)

 

 

 

Alintidir: https://medium.com/@cagataymuhammet

How do you rate this article?

0


Sedat34
Sedat34

Stratejist marketing & field specialist & Hugoxytocin project


teknomobilapp
teknomobilapp

Merhaba teknolojinin ve mobil uygulamalarin hayatımızın her noktasına girdiği son günlerde nasıl daha çok verim alabilirizi tartışıyoruz.

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.