Hodler zařadil NEWS do programu, řeknete nám svůj názor?

By Kytka | KytkaBlog (FlowR) | 10 Jul 2019


Ahoj, vítejte opět na mém blogu. Dnes si tak pěkně položím nohy na stůl, protože toto píšu, když mám už volno. Před sebou mám pohár whiskey, protože ta se pije pomalu a nikoli do němoty. Ale o tom jsem psát nehchtěl. Dnes bych vám chtěl mimo jiné představit novou rubriku na Hodlerovi a požádat vás o názor. Již minule jsem to trochu nakousl a teď bych to rád přece jen trochu dokončil. Následně vysvětlím, proč si hodleři nestěžují a proč si myslím, že by náš web měl mít svoji tvář.

NEWS

Že je NEWS rubrika plná krátkých a velmi čerstvých aktualit, to již víte z minula. Co možná nevíte, je, že ve středu a v sobotu vyjde SPPN, tedy sobotní, resp. středeční přehled posledních NEWS. A co nevíte určitě, je, že bych vás rád nově také zde alespoň jednou týdně o novinkách informoval. Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček na webu, nebo si počkat na souhrn.

Zároveň chci upozornit, že NEWS jsou zatím ještě ve stádiu testování. Takže to můžeme trochu doladit, a to i podle vašich reakcí, nápadů a názorů.

SPPN

Dogecoin (DOGE) Byl Zalistován na Binance

Ledger Našel Bezpečnostní Hrozbu v Konkurenční Kryptopeněžence Trezor

Na Publish0x Probíhá Soutěž o 200 $ v ETH. Předmětem je Odůvodnit své Portfolio

Americká Komise Pro Cenné Papíry SEC Chce Monitorovat Blockchain Rizika

Bitcoin Hash Rate Dosáhla Nového Maxima (ATH)

Oběti Podvodu v Číně Tvrdí: „Justin Sun ani Tron Nás Nevarovali Včas!”

Legendární Obchodník Peter Brandt: „Bitcoin Může Čelit Až 80% Korekci”

ECB Varuje: „Kryptoměna Facebooku Libra je Nebezpečná a Musí Být Regulována”

8 Milionů Dolarů v BTC z Hacku Binance je v pohybu

Napište nám

Proto bych vás chtěl velmi pěkně poprosit, abyste si tentokrát našli minutku a dali nám vědět, zda se vám na Hodlerovi líbí. Napište nám (ZDE) co bychom mohli zlepšit, apod. Budeme opravdu moc rádi. Zároveň nám můžete rovnou na Facebooku napsat hodnocení.

...A když už jsme u hodnocení. Je to trochu vtipné, ale zrovna dnes nám někdo z anonymního profilu na fb napsal hodnocení, že jsme nejhorší web o kryptoměnách u nás. Jsme si poměrně jistí tím, že to určitě nebyl nikdo z našich čtenářů. Ti totiž ví, kolik si Hodler ušel kroků, než se z něj pomulu začal stávat zavedený web na naší scéně.

Něco, na čem si zakládám

Jako šéfredaktor Hodlera se mimo jiné starám o jednu velice důležitou věc. To něco bych nazval tváří, chcete li výrazem, webu. Je to značka, která má tvář. A co je na té tváři? Přívětivý výraz pro přátele, ale není to maska. Náš web nemusí nikomu nic dokazovat. Nejsme a ani nemusíme být odborníci na IT, nemusíme být odborníci na trading, dokonce vůbec nechceme vypadat jako odborníci. Jsme prostě jen web pro kryptokomunitu a hodlery a komu se to nelíbí, má smůlu.

Tím se dostávám k tomu, že jsme si vědomi, že to děláme pro vás. A děláme to velmi rádi. Mě i mé kolegy to baví. Nicméně pokud na nás někdo bude mít potřebu útočit, budeme se bránit. A tím nemyslím upřímnou kritiku. Názor, ze kterého je cítit skutečný zájem, si vždy rád přečtu, i kdyby byl negativní. Ba právě naopak. Kritika může být příležitostí k tomu, udělat něco lépe. To ví mimo jiné každý, kdo zná SWOT analýzu.

Jenže pak jsou tu lidé, kteří to v hlavě ještě nemají moc srovnané. Nemám vůbec nic proti nikomu. kdo se mi neplete do života, ani nemá potřebu kydat hnůj na moji práci, toho nemám ani já potřebu jakkoli napadat. Ale jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Že se snažíme něco vybudovat a získat si vaši přízeň, to ještě neznamená, že se do nás může každý anonym navážet a my si to necháme líbit. Samozřejmě nebudeme nevychovaní. Rozmázneme trola hezky slušně a s úsměvem na tváři.

Na čem si zakládám, je, aby každý náš čtenář věděl, že Hodler je tu pro něj. Že se nám může ozvat a my mu buď poradíme, nebo mu sdělíme, že tohle už prostě nevíme. Ano, jsou samozřejmě věci, které nevíme. Upřímně řečeno pochybuji, že by to někoho z vás překvapilo. Ve skutečnosti v bitcoinových skupinách není až tak nepřátelské prostředí. Pouze pár jedinců se považují za renomované odborníky a mají potřebu to dávat neustále najevo. Rádi vše odsuzují a obvykle je potkáte na síti, jak si na něco stěžují.

Hodler si nestěžuje

No hodler si nestěžuje. Hodleři mají lepší věci na práci, než si na něco stěžovat. Jasně, při dnešním pohledu na kryptomarket mohlo altcoinovým nadšencům vyklouznout něco neslušného. Ale věřím, že drtivá většina hodlerů to má v hlavě poměrně dost srovnané na to, aby si celý den jen stěžovali na vše kolem.

Připadá mi uplně zcestné, abych napříkad napadal nějakého redaktora za to, že napsal článek a zdarma ho nabídl k přečtení ostatním, třeba ve fb skupině, byť by tam i měl chybu. To je jako kdybyste šli kolem cizího domu, pan domácí by vás pozval na návštěvu a vy byste mu vynadali, že má na stěně špatnou omítku, nebo že na záchodě používá zewa deluxe místo harmasanu.

Kdo má právo někomu nadávat za to, že není dokonalý? A kdo z nás o sobě může říct, že je? My si nestěžujeme. Já když třeba vidím, že na jiném webu vyšlo něco, co není úplně správně, tak mě jako první věc nenapadne nadávat dané osobě, napadne mě otázka, jestli u nás je to ok. Snažím se, aby to tak bylo. Nemáme potřebu se do nikoho navážet. Raději se snažíme starat o sebe a děláme vše pro to, aby naši čtenáři mohli být alespoň trochu spokojení.

Závěr

Mám odvahu to říct nahlas. Nejsem neomylný ani vševědoucí a vůbec si nemyslím, že bych se za to měl stydět. Prostě mě jen hrozně moc baví HODL. Chci být bohatý a taky chci mít bohaté čtenáře. To je v tuto chvíli mým cílem a taktéž cílem webu Hodler. V budoucnosti vám s velkou pravděpodobností kromě free článků nabídneme i nějaký vychytaný produkt. Nemůžu vám předem slíbit slevu, ale můžu vám slíbit jedno, že osobně budu dohlížet na to, aby náš produkt byl ziskový a aby si Hodler zachoval svou tvář.

 

351665157-c9523b12c50b0a030d07958e73d7827f0dbb31f74c282e9b5f112f7aa0bfe89e.png

How do you rate this article?

0


Kytka
Kytka

(web:) https://kryptohodler.cz/ (steemit:) https://steemit.com/@kytka (fb:) https://www.facebook.com/KytkaMagazin/


KytkaBlog (FlowR)
KytkaBlog (FlowR)

Peníze, úspěch, bohatství, pozitivní myšlení, osobní rozvoj, finance, investice, kryptoměny... Money, success, wealth, positive thinking, personal development, finance, investment, cryptocurrencies...

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.