Günün Öne Çıkan Kriptopara Haberleri / 14 Eylül 2019

By Yasin | Kripto | 14 Sep 2019


Coinbase Pro DASH Alım Satımını Destekleyecek!

ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase profesyonel alım satım platformu Coinbase Pro'nun önümüzdeki hafta DASH tokenını desteklemeye başlayacağını duyurdu. Coinbase'in 12 Eylül'de Medium'da yayınlanan gönderisine göre Coinbase Pro Pazartesi'den itibaren ''tam alım satım başlamadan en az 12 saat önce'' DASH mevduatlarını kabul etmeye başlayacak. (Haberin Devamı)

 

EOS’ta saldırı: 111,000 dolar değerinde 30,000 EOS çalındı!

EOS’un blok zincirinde çalışan bir kumar uygulamasındaki açıktan yararlanan bir bilgisayar korsanı, yaklaşık 111,000 dolar değerinde 30,000 EOS çaldı. Durumu ilk fark edenlerden biri Twitter kullanıcısı @rektid_ idi. REX üzerinden büyük miktarda kaynak kiralayan saldırgan, bunları EOSplay isimli uygulamada yer alan ve sürekli kazanmasına izin veren bir açıktan yararlanmak için kullandı. 30,000’in üzerinde EOS’un saldırganın cüzdanına transfer edilmesinden sonra blokzincir ağı dondu. (Haberin Devamı)

 

Ripple’dan Dev Bitcoin ATM Ağına Yatırım!

Ripple’ın Xpring şirketi ve Blockchain Finans Fonu, Seattle merkezli kripto para ATM girişimi olan Coinme’ye 1.5 milyon dolarlık yatırım yaptı. Şirketten konuyla ilgili olarak 12 Eylül tarihinde yapılan açıklamada, Coinme’nin Xpring ve Blockchain Finans Fonu’ndan toplamda 1.5 milyon dolarlık yatırım aldığı ve firmanın bu fon ile birlikte, işlerini daha da genişletmeyi planladığı açıklandı. Coinme, bu yatırım ile hali hazırda aktif olan Amerika ağını daha da güçlendirecek ve aynı zamanda uluslar arası pazarlarda da daha rekabetçi bir şekilde yer alabilecek. Şu anda dünyanın en büyük Bitcoin ATM’si ağına sahip olan firmanın Amerika özelinde toplamda 2600 adet kiosk’u bulunuyor. (Haberin Devamı)

 

EOS, Tron ve NEO Yatırımcılarını İlgilendiren 3 Önemli Gelişme!

Kripto para sektörünün önde gelen üç kripto para birimi olan ve ciddi bir yatırımcı kitlesine erişen EOS, Tron (TRX) ve NEO, önümüzdeki tarihlerde önemli gelişmelerle yükseliş yakalamayı planlamakta. Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük yedinci kripto para birimi olan EOS, 23 Eylül tarihinde ilk konsensüs güncellemesini ya hard fork’unu yaşayacak. Justin Sun’ın önderlik ettiği Tron, 11 Ağustos tarihinde piyasaya sürülen Sun Network için yakın zamanda önemli bir güncellemeyi hayata geçirecek. Dünyanın en büyük 20. kripto parası olan NEO, 2020 yılının ikinci çeyreğinde NEO 3.0 isimli devasa bir güncelleme yapacak. Güncellenen versiyonun yeni bir blockchain ağı olarak piyasa sürülmesi bekleniyor ve kullanıcılar mevcut token’lerini yeni token’ler ile değiştirmek zorunda kalacak. (Haberin Tamamı)

 

Kakao’nun Klay Token’i Bir Borsada Listelendi!

Güney Kore’nin en büyük mesajlaşma platformlarından birisi olan KakaoTalk‘un arkasındaki Kakao‘nun kripto para birimi Klay, ilk kripto para borsa listelenmesini elde etmiş gibi duruyor. Klaytn ağını geliştirmesi için Kakao tarafından oluşturulan Ground X isimli blockchain firması tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Klaytn yakında Upbit kripto para borsasının Singapur ve Endonezya şubelerinde listelenecek. Listelenmenin tam olarak hangi gün yapılacağı belirtilmese de, bunun ay sonuna kadar gerçekleşeceği vurgulandı. (Haberin Devamı)

How do you rate this article?


0

0


Kripto
Kripto

Kriptopara ve Blok zincir ile ilgili çiziktirmelerim..

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.