EER Coin (Ethereum eRush) - first ever mineable ERC-20 Token.

EER Coin (Ethereum eRush) - first ever mineable ERC-20 Token.

By hgjk | Innovations of ER20 tokens | 23 May 2020


EER Koin Nedir?

                              Ethereum eRush yazılım bilmeyen insanlarında 5 dakika içinde kendi bilgisayarlarından madenciliğini yapabilecekleri, kontrata yatırdıkları oranda adil bir şekilde günlük para kazandıkları 2 senede bir yarılanma gerçekleştirecek defilasyonist bir kripto paradır. Günlük 16.000 adet ödülü madencilere kilitledikleri oranla bölüştürür ve 2 sene sonra bu rakam 8000 inecektir.

04fd0cf9de1f3ac195f919a3ec749164d4fcb98a5af3b4d0f1939a64490b08cc.jpeg

 

Jeton Yapısı

  Jeton Kısaltması: EthereumeRush (EER) Kontrat Adresi: 0x3eec8dc0e30fb282384eccb6bede76f1a901afc9 Toplam Üretim: 24,919,180 EER Yarılanma: 730 blokta 1 Maksimum Yatırma: 3,000 Minimum Yatırma: 30 İlk Ödül: 16,384

 

Ethereum eRush Madenciliği (Mining)


                Günümüzde kripto paralar hayatımıza iyice girmiş durumda. O kripto paraların yenilerinden biri ise ethereum rush kripto parasıdır. Ethereum en kazançlı coin olarak bilinmektedir. Çünkü dünya üzerinde proof of live konsensus algoritması ile birlikte madencilik yapılabilmektedir. Buda madencilik esnasında riski kişiye kazanç sağlayan ve madencilik esnasında herhangi bir zarar getirmeyen kazançlı bir coin madenciliğidir.

Proof Of Live ile Neler Yapılabilir?


                Ethereum rush madenciliği esnasında blockhain üzerinden memo yani açıklama gönderebiliyorsunuz. Proof of live madenciliğe bambaşka bir boyut getirmiş durumda. Mining sistemine yeni bir boyut kazandıran proof of live madencilik yapmak isteyen herkesin yeni adresi haline geldi. Mining yapmak geçtiğimiz senelerde daha zor ve zahmet isteyen bir işti.

                Proof of live sayesinde mining yapmak isteyen kişiler bunu 10 dakika gibi kısa süre içerisinde başarabiliyorlar. Proof of live sayesinde en kazançlı coin erişimine bir adım daha yaklaşıyorsunuz.


Madenciliğe Nasıl Başlanılır?


                 Proof of live yaparken ethereum rush madenciliği yapabiliyorsunuz. Ethereum rush madenciliği yaparken coin değeri 0.01 USD dahi olsa hiçbir zaman kaybettirmiyor. Buda en kazançlı coin listesinde yer almasını sağlıyor. Proof of live ile madencilik yapmak isteyen kişiler öncelikle bazı şartları da yerine getirmesi gerekiyor. Bilgisayarın yirmi dört saat açık kalması ve internete bağlı olması başlıca istenilen şartlardan biridir. Programı kurduktan sonra ethereum rush adresi oluşturarak madenciliğe başlayabilirsiniz. Kripto madenci uzmanları talep arttıkça ethereum rush değerinin daha da fazla artacağı yönünde ortak fikirdeler.

 

 

 

How do you rate this article?


1

0

hgjk
hgjk

hhhh


Innovations of ER20 tokens
Innovations of ER20 tokens

Here you can find information about ER20 tokens, innovations, developments and airdrops. Also interesting information about cryptocurrencies. And You can learn many ways of earning them.

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.