Radix DLT Projesi

By waybesuricata | ICO's | 19 Aug 2020


Merkezi Olmayan Finans (DeFi) kavramı, yenilikçi yeni finansal uygulamaların hızla geliştirilebildiği ve herkes tarafından kolayca erişilebildiği bir alternatif sunar. Doğru, izinsiz DLT ağı, bu yeni finansal yenilik ve demokratikleşme çağını mümkün kılarak, bugün geleneksel bankacılık altyapısının kapalı, duvarlarla çevrili bahçelerinin büyük ölçüde yerini alabilecek açık bir programlanabilir varlık altyapısı sağlayabilir.

DeFi vaadini yerine getirmek, bağlantılı dünya için yeni finansal katman olma görevine eşit bir platform gerektirir. Bugün var olduğu şekliyle DeFi (~ 4 Milyar $ 'lık bir piyasa olarak), zaten kripto konusunda heyecanlı olan dar bir kullanıcı grubu için yalnızca dar bir finansal hizmetler grubunu kapsamaktadır. Ancak bu erken DeFi pazarının büyümesi, bugünün teknolojisi tarafından zaten kısıtlanmış durumda. Uygulamalar, mevcut DLT platformlarının performans sınırlarına ulaşıyor ve sık sık yapılan istismarlar, ana akım kullanıcıların çoğunu uzakta tutuyor. Bu teknoloji sınırlamaları, DeFi önümüzdeki iki yıl içinde 64 milyar dolarlık beklenen bir pazara doğru büyüdükçe çözülmesi daha acil hale gelecektir. Radix, hem bugünün uygulamaları hem de dünya için genel finansal hizmetlerin geleceği için doğrudan DeFi'nin teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan bir katman-1 protokolü oluşturarak DeFi'nin genişlemesini sınırlayan teknoloji engellerini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu tam bir yığın yaklaşımı, yeniden mühendislik konsensüsü, dağıtılmış sanal makineler, yürütülebilir defter üzerinde kod, DeFi bileşen oluşturma, DeFi uygulama oluşturma ve geliştirici teşvikleridir.

Finansın yeniden şekillendirilmesi 40 yıllık bir sprint olacak. Bunu yapmak için temellerin doğru olması gerekir.

 

Radix DLT, yeryüzündeki her bir hareket alanı için tutarlı erişim, likidite ve programlanabilirlik sağlayan merkezi olmayan bir nakit anlayışı sağlar. Bir yıl önceki kritik bir ilerleme başarısında, Radix grubu, DeFi uyarlanabilirliğinin temel testini kırdı ve her saniyede 1 milyondan fazla ticarete ulaştı ve NASDAQ'ın zirvesinde birçok kez iş hacmi sağladı. Toplantı şu anda gösterilerini sonlandırmak etrafında toplanıyor ve temel net dağıtımlarını tamamen tahmin ediyor.

Radix'in iki katmanı vardır: Radix Engine ve bu şekilde Radix Ledger. Radix'in arkasındaki sistem, Radix için uygulama katmanının, içerik oluşturucuların meşru bir ilişkiye sahip olduğu bölüm olmasıdır. Örneğin Ethereum veya Hyperledger gibi keskin düzenleme aşamaları tarafından sağlanan sanal bir makineyle varsayımsal olarak pratik olarak aynı olmasına rağmen, Radix Motoru görünüşünü ve hissini standart anlayışlı sözleşme iyileştirmelerinden değiştirebilir.

Radix Engine, DLT'nin gerçek avantajlarından yararlanan uygulamaları ve iş durumlarını hızlı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi mümkün kılar, ancak yine de biraz zihinsel uğraş gerektirir. Bu blog girişi, Radix ile DLT tabanlı uygulamalar oluşturmak için önemli ölçüde daha az çok yönlü yapıya sahip başka bir prosedürü ortaya çıkarmaktadır.

Radix Engine, mimarların önceden toplanmış Radix parçaları için iş varlıklarını zahmetsizce planlamasına izin verir. Radix, modacıları dünya çapında değer taşıyan bir yapının gerçek ihtiyaçlarını koordine eden kaynakları tasvir etmeleri için güçlendirmek için çeşitli uyarlanabilir bölümler verir (ve yapmaya devam eder). Bu kare yapı stili bölümler, Radix'teki Radix Engine ilişkilendirmesinin hub'ları içinde çalışan Radix Engine kitaplığına birleştirilir.

Rаdіx, merkezi olmayan ve merkezi olmayan bir sistem için mükemmel bir çözüm sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Rаdіx, günlük işlemler için uygun olması için, kullanıcıların her durumda yüksek işlem hacmi ile en kısa zamanda erişilebilir olması gerektiğine inanıyor.

Radix DLT Website: https://www.radixdlt.com/

Radix DLT Medium Page: https://medium.com/@radixdlt

Radix DLT Official Telegram: https://t.me/radix_dlt

Radix DLT Official Twitter: https://twitter.com/RadixDLT

 

Bounty Suite username: waybesuricata

 

How do you rate this article?


1

0


ICO's
ICO's

Review of various projects

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.