NESTREE; Ödül Bazlı Messanger Platformu
NESTREE; Ödül Bazlı Messanger Platformu


On yıl önce bile, insanlar için iletişimin ana yolu sıradan telefonlardı; bunlar yalnızca kısa mesaj gönderebilir veya arayabilirdi. Ardından internette dolaşmak ve e-posta göndermek mümkün oldu. İletişimin gelişmesinde yeni bir çağ, sosyal ağların ortaya çıkmasıyla başladı.

Sosyal ağlar gittikçe çoğaldı, ancak herbiri rekabete dayanamadı veya doğru şekilde geliştiremedi. Sosyal ağlar arasında merkezi bir temele sahip olan ve her kullanıcının kişisel verilerini üçüncü taraflar ve reklamverenlere verip paraya çevireren birkaç büyük tekelci vardı.

Kişisel verilerimiz, bu tekelcilerin milyarlarca dolar kar etmelerini sağlıyor, çok güvenli olmayan sunucularda saklanıyor ve dolandırıcıların saldırıya uğrayabiliyor. Böylece iletişim ve veri paylaşımı için daha güvenli, merkezi olmayan uygulamaların ortaya çıkmasına ihtiyaç doğuyor.

İnsanların nasıl daha yararlı grup sohbetleri yaratabileceğini mükemmel bir şekilde gösteren Telegram ve Kakaotalk, aynı zamanda büyük bir mesaj akışı gibi bir takım dezavantajlara sahipler ve insanları sohbetlere dahil etmenin önemli zorluklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu problemler, Nestree adlı ve zaten çalışan bir uygulamayla çözülüyor.

Nestree, blockchain teknolojisine dayanarak çalışan ve toplulukları tanıtmak, kullanıcıları topluluklar gibi çeşitli aktif eylemler için ödüllendirmek, örneğin arkadaş davet etmek, içerik oluşturmak, gözden geçirmek, reklam izlemek gibi daha etkili yöntemler sunan kullanışlı bir mobil sosyal uygulamadır.

Android ve iOS gibi işletim sistemleri için zaten sürümler yayınlandı. Bu, herkesin toplulukların, kanalların, çeşitli malların ve hizmetlerin geliştirilmesinde aktif olarak yer almalarına yardımcı olan reklamverenler, yöneticiler ve katılımcılar arasında daha uyumlu ve karşılıklı olarak yararlı bir etkileşim türüdür. Ayrıca, herkes kripto parasını bu platformda saklayabilir ve geliştiriciler de değişim aracıları olmadan eşler arası değişim için mükemmel bir fırsat elde ediyor. 

Nestree, birçok dijital varlığın daha fazla kullanılmasına ve popüler olmasına olanak tanıyan gerçekten kullanışlı ve çok işlevli bir platform oluşturuyor. Çünkü artık çok sayıda insan cep telefonları ve bu formattaki haberciler aracılığıyla diğerlerine kıyasla daha rahat bir şekilde iletişim kuruyor. https://www.nestree.io/

1*4DEdY1GyE2IbZWi069I_Sg.png

Avantajları:

Nestree, kullanıcısını platformdaki reklamlar, içerik oluşturma, arkadaşların davet edilmesi ve platformda gerçekleştirilen daha birçok etkinlikle ödüllendirmeyi amaçlayan yeni ve gelişmiş bir ödül temelli topluluk messangeridir. Kullanıcılar platformda içerik yayınlamak için ödül kazanma eğilimindedir. Merkezileştirilmiş Topluluk Messenger platformunun içerik yaratıcılarını ve reklamverenlerini zaman içinde köleleştirdiği biliniyordu artık şimdi kullanıcılar ve yazarları platformdaki etkinlikleri için ödüllendirmeye hazır Nestree platformu geliyor.

Nestree platformunun kullanıcıları, arkadaşlarına başvurarak, platform ve mesajlaşma uygulamalarına göre ödül kazanabilirler. Bu, kullanıcıların para kazanıp platformdan yararlanmalarının başka bir yoludur, çünkü kullanıcıları arkadaşlarını platforma yönlendirmeleri için ödüllendiren herhangi bir Topluluk mesajlaşma ve sohbet platformunu göremiyorsunuz.

Nestree kullanıcılarının kazanabilecekleri diğer bir faydalı yol promosyon reklamlarıdır. Nestree platformu, üyelerin topluluk mesajlaşma uygulamasındaki reklamları izlerken ödül kazanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Şeffaflığı ve adaleti sağlamak için Nestree platformu, kullanıcılara platformda mevcut olan her reklamdan kazanacakları belli bir ödül tahsis etti.

Nestree uygulaması aynı zamanda dahili bir cüzdan ile tasarlanmıştır; bu sayede kullanıcıların kazandıkları ödüllerini ve diğer dijital para birimlerini cüzdanda kolayca saklayabilecekleri anlamına gelir. EGG, BTC, ETH ve BNB gibi tokenler Nestree cüzdanında saklanabilir. Nestree, kripto para birimli cüzdanları platformuna entegre ediyor. Böylece, kullanıcıların özgürce ve en az işlem ücreti karşılığında etkili olan mesajlar gibi para gönderip almaları sağlanıyor.

Nestree platformunun kullanıcıları, harici bir kripto-döviz değişimine girmeden tokenlerini kendi içinde alıp satabilir ve takas edebilirler. Tüm bunlar platformda basit adımlar izlenerek yapılabilir. https://www.nestree.io/

1*jjbmjzkpY9o1-qqenwHkOQ.png

Token Bilgisi:

Ana uygulama tokeni, ERC 20 biçiminde olan ve tamamı 3 milyar adet olan EGG’dir. EGG, kullanıcılarını platformdaki promosyonlar, reklamlar ve içerik oluşturma için ödüllendirmek için Nestree platformu tarafından kullanılacak. 
Sembol: EGG 
Token tipi: ERC-20 
Token Fiyatı: 1USD = 100 EGG 
Toplam Tedarik: 3.000.000.000 EEG
HardCap: 6.000.000 USD 
SoftCap: 1.000.000 USD

1*v-sz-3ajjw5WQ1E8_cLkTQ.png1*jhzn0VEjnCN1ngjhfuX4QA.png

Takım:

Nestree, işletme, programlama konularında sıkı sıkıya deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir ve kullanıcıların coğrafi konumlarına bakmaksızın birbirlerine yardım edebilecekleri arkadaş canlısı bir topluluk oluşturmayı hedefliyorlar.

1*AA9lz3FiIsr-FqeOb9_uxw.png

Nestree hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.nestree.io/

Telegram: https://t.me/nestree_en

Whitepaper: https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155135.0

Twitter: https://twitter.com/nestree_io

Facebook: https://www.facebook.com/nestree.io

Download App For Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=chat.nest.messenger

Download App For IOS: https://itunes.apple.com/kr/app/nestree/id1463013800?mt=8

Reddit: https://www.reddit.com/r/nestree_io

My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336https://www.publish0x.com/cryptocurrency
https://www.publish0x.com/cryptocurrency

New projects, ICOs and IEOs about cryptocurrency

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.