2020’de En Çok Kazandıracak Altcoinler

By kointimes | kointimes | 18 Aug 2020


Dünyaca ünlü kripto para yatırımcısı ve analizci  Michaël van de Poppe, yükselmesi en güçlü ve düşük değerlere sahip 5 altcoini  takip ettiğini belirtti. Bu yazımızda 2020’de En Çok Kazandıracak Altcoinler,Yükselmesi Beklenen Beş Altcoin, altcoin 2020 sorularına cevap sunacağız.

 

 

2020’de En Çok Kazandıracak Altcoinler

Yükselmesi Beklenen Beş Altcoin

  • CELR
  • ONE
  • TROY
  • MANA
  • ALGO

Crypto Michaël olarak tanınan uzman analist, CELR/BTC paritesinden celr’nin önemli bir  yere geldiğini belirterek önemle takip ettiğini açıkladı. Van de Poppe, Celer Network’in şuan ki seviyesinden daha çok yükseleceğini belirtti, Öngörüsü ise  %140 dolaylarında artarak  200 satoshi’ye kadar yükselebileceğini belirtti.

Uzman analist, CELR/BTC paritesiyle  aynı geleceğe sahip diğer coin olan Harmony’ye (ONE/BTC) de bakmatadır. Poppe, 73 satoshi  civarından olan ONE/BTC’nin  180 satoshiye kadar yükselebileceğini açıkladı. Bu öngörünün gerçekleşmesi için yüzde 110 oranında bir yükselişin meydana gelmesi gerekmekte.

Uzman analistin listesindeki 3 üncü altocin ise TROY (TROY/BTC’dir.  Troy coin şuan  58 satoshi fiyatından işlem görmekte, ani bir yükselişle 100 satoshiye çıkmasını beklediğini belirtti.

Uzman analist Decentraland’da (MANA/BTC)  paritesinde bir yükseliş meydana gelmesini beklemektedir . Analist yükseliş için gerekli sinyallerin olduğunu ve bu yükselişin 680 satoshiden 2000 satoshiye kadar çıkabileceğini belirtti.

Uzman analistin yükselmesini beklediği son altcoin ise Algorand’dır (ALGO / BTC). Van de Poppe, ALGO 3000 satoshide kalabilirse 5000 satoshiye kadar artış yaşayabileceğini belirtti.

 

How do you rate this article?

1


kointimes
kointimes

Reach our website to Turkey's best crypto currency news and analysis. You can find current bitcoin analysis on our site. https://kointimes.net/kategori/kripto-para-yorumlari/ethereum-yorum/


kointimes
kointimes

Dünyaca ünlü kripto para yatırımcısı ve analizci Michaël van de Poppe, yükselmesi en güçlü ve düşük değerlere sahip 5 altcoini takip ettiğini belirtti. Bu yazımızda 2020’de En Çok Kazandıracak Altcoinler,Yükselmesi Beklenen Beş Altcoin, altcoin 2020 sorularına cevap sunacağız. 2020'de En Çok Kazandıracak Altcoinler 2020’de En Çok Kazandıracak Altcoinler Yükselmesi Beklenen Beş Altcoin CELR ONE TROY MANA ALGO Crypto Michaël olarak tanınan uzman analist, CELR/BTC paritesinden celr’nin önemli bir

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.