Binance CEO worries Altcoin Investors

By Huseyin7 | huseyinusluoglu | 29 Oct 2020Binance CEO'su Changpeng Zhao düşük hacimli altcoin yatırımcıları endişelendiren bir açıklama yaptı. Changpeng Zhao binance yeterli hacmi yok altcoin birimleri kaldırmak için "iyi bir fikir" olacağını söyledi.

Kripto para borsası, binance platformunda 150'den fazla altcoins ile yatırımcılara yüzlerce farklı pars üzerinden ticaret fırsatı sunuyor. Coinbase gibi kripto para borsalarına kıyasla çok daha geniş bir altsikke yelpazesine sahip olan Binance, bu özellik ile zaman zaman destek ve tepki alıyor.

Hacimsiz altcoins eleştirisi

Cryptocurrency yorumcurookieXBT binance listelenen altcoins hakkında bugün tweeted, ama hacim çok getirmiyor. Analist, günlük hacmi 10 BTC'den az olan altcoins'lerin Binance'den çıkarılması gerektiğini savundu.

 

RookieXBT tarafından bu yorum da Needacoin tarafından yorumlandı ve analist bu "karmaşık bir konu" olduğuna işaret etti. Needacoin'e göre, bunun karmaşık bir konu olmasının nedeni açıktır. Binance yeterli hacmi olmayan altcoins avcılık başlarsa, tek tek; Yeni kurulmuş altcoin projelerine ne olacak, bu yüzden çok hacimleri yok ama yine de umut verici?

 

Binance CEO'su: "İyi fikir"

Binance CEO'su Changpeng Zhao bu iki isim tarafından yapılan altcoin yorumyanıt verdi. Zhao, borsadan yeterli hacime sahip olmayan altparaları çıkarmanın "iyi bir fikir" olduğunu söyledi. Binance CEO'su sonra "Eğer Binance listelenen ama yeterli ses yok" dedi ve üç puan bıraktı.

Altcoinrookie, diğer taraftan, yerel kripto para birimi yorumcuları arasında, Binance CEO'su tarafından yapılan bu açıklamanın piyasa üzerinde yaratabileceği etkiye dikkat çekti. Çaylak Zhao tarafından bu altcoin inceleme piyasada panik neden olabilir ve satış yeni bir dalga tetikleyebilir düşünüyor. Analist, düşük hacimli altparaların bu nedenle büyük bir çöküş eyleebileceği konusunda uyardı.

How do you rate this article?

7huseyinusluoglu
huseyinusluoglu

I would like to share with you my reviews on crypto exchanges, wallets and projects.

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.