Sirwin
Sirwin

Hodler (KryptoHodler.cz) měl zajímavé hosty a další novinky

By Kytka | KytkaBlog (FlowR) | 29 Apr 2019


Ahoj, vítejte na mém blogu. :) 17. týden roku 2019 a zároveň poslední dubnový týden je za námi. Přehled nejdůležitějších událostí pro naše čtenáře zajistil i tentokrát youtube kanál Online Investice. Nově zde budu přidávat nové příspěvky přibližně jednou do týdne. Hodler měl zajímavé hosty. A jak je na tom hypotetický hodler, který nakoupil TOP 10 kryptoměny 31.12.2017?

Vítejte opět na mém weblogu

Jak jste si už asi všimli, rozhodl jsem se pro změnu. Jelikož zde zatím není moc blogerů, rád bych dal šanci novým tím, že omezím počet svých blogů, čímž budou nové blogy déle nahoře. Zároveň si myslím, že nemá význam, abych psal blog ke každému článku, který vyjde na našem webu KryptoHodler.cz (Hodler). Proto budu zde na Publish0x přidávat nové blogy, chcete li příspěvky (články), zhruba jednou do týdne.

Zároveň bych rád vyzval každého čtenáře, který má sám co říct, co nabídnout ostatním, aby se připojil. Nezapomeňte použít Tagy: „czsk" a „cesky" nebo „slovensky" (jak jsem psal již zde), aby vaše díla naši krajané našli.

Máme tady další díl Krypto Zpráv.

Mezi nové události patří např. spuštění decentralizované platformy Binance DEX, Samsung coin, progres XRP potažmo Ripple a samozřejmě obvinění provozovatele Bitfinexu a Tetheru z podvodů. Hodler psal samostatný článek o kauze Tether. Ten má zřejmě závažný problém, čelí soudní žalobě ve státě New York a na stole mu leží také soudní příkaz.

Na hodlerovi jsme měli zajímavé hosty

Prvním hostem byl zakladatel nové české kryptosměnárny Bitbeli Rosťa Plachý, který nám řekl něco víc o svém projektu, o tom, jak směnárna vznikla a co přináší navíc oproti ostatním směnárnám.

Pozvání Hodlera přijal také Dominik Stroukal. Řeč byla o Bitcoinu, blockchainu, regulacích i ekonomii. Vypíchl bych jeden citát, který se mi velmi líbí: „Stát by vůbec neměl předstírat, že dokáže centrálně plánovat peníze. Za minulého režimu nedokázal centrálně naplánovat ani víčka na kečup..."

Hodler BTC a dalších kryptoměn TOP 10 z konce roku 2017 je ve ztrátě

V novém díle týdeníku HODL jsme se věnovali tomu, jak jsou na tom kryptoměny první desítky z 31.12.2017. Případný hodler, který by si je nakoupil právě v tento den, by byl aktuálně ve ztrátě. Až si tento článek přečteme za pár let, bude už všechno úplně jinak. Počkejme si na to. I tentokrát bylo zajímavé sledovat, kam se tehdejší TOP 10 coiny a tokeny posunuly a co říkají čísla. Dle očekávání se ukázalo, že dosud dlouhodobě nejméně rizikovou kryptoměnou je Bitcoin.

190903265-64b6ee16e6e9bb9421da1b6ab98fd6e204bd367d734634d4ca9eb8e9521fc8a6.png

 

 

 

How do you rate this article?

0


Kytka
Kytka

(web:) https://kryptohodler.cz/ (steemit:) https://steemit.com/@kytka (fb:) https://www.facebook.com/KytkaMagazin/


KytkaBlog (FlowR)
KytkaBlog (FlowR)

Peníze, úspěch, bohatství, pozitivní myšlení, osobní rozvoj, finance, investice, kryptoměny... Money, success, wealth, positive thinking, personal development, finance, investment, cryptocurrencies...

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.