honk honk

Kto Stoi Za Margot


 

Uwaga, będzie długo, ci, którzy odwykli od moich długich tekstów, mają okazję sobie przypomnieć. Ci, którzy są z nami krócej, mogą poczytać.

 

No cóż, ci co zawsze. Dokładnie ci sami ludzie w zabawnych kapelusikach, którzy stoją za rozkładem zachodu. No, ale od początku.

 

Wrzuciłem tu niedawno obrazek, zdjęcie z manifestacji, ot, gwiazda Dawida na tęczowym tle. Było trochę śmiechu, niektórzy wieszczyli koniec ichniej „rewolucji”, no bo, kurwa, bez przesady. Związek między Margot a tą sześcioramienną gwiazda jest dużo bliższy niż mogłoby się wydawać. Na tyle bliski, że można by wręcz uznać Margota za będącego na dobrze opłacanych usługach. No, ale od początku.

 

Kojarzycie film z wrzeszczącymi feministkami, żądającymi „państwa świeckiego”? Jeżeli nie – służę linkami:

https://www.facebook.com/watch/?v=578185886453322&extid=gPoDHO4inxbsGaZ0

Oraz pełne wystąpienie:

https://www.youtube.com/watch?v=ZxthUbVODx0

 

Kto to jest? To nie są żadne kopnięte feministki, to pochodzi z Biennale Warszawa, a te panie, żądające właśnie świeckich wartości w kraju i wrzeszczące w niebogłosy – to jest chór muzeum Polin. Tak, chór Muzeum Historii Żydów Polskich. Tu się robi ciekawie, gdyż ci akurat żydzi polscy, którzy głośno i aktywnie domagali się świeckiego państwa, nie zapisali się zbytnio chlubnie na kartach historii naszego kraju. Pamiętamy Fajgę Mindlę, pamiętamy Izaaka Fleischfarba, pamiętamy Salomona Morela, czy Julię Brygister wyrywającą jądra młodym mężczyznom. To pierwsze nazwiska, jakie mi przychodzą do głowy, gdy myślę o żydach czy Polakach żydowskiego pochodzenia, walczących o świeckie państwo. Gdzie cała rzecz miała miejsce? Gdzież to młodzi żydzi walczą o świecką Polskę? Na Warszawa Biennale.

 

No, ale od początku. O finansowaniu przez warszawski ratusz szkoleń bojówek Antify było sporo przed wyborami, tylko zabrano się za to kompletnie źle. Owszem, ładnie to brzmiało w kampanii wyborczej, ale skupiono się tylko na jednym aspekcie sprawy. Ratusz szkoli lewackie bojówki z taktyki walk ulicznych. Ładnie brzmi, nośnie, można walnąć w Czaskosia niczym gównem z Czajki. Tylko, że Czaskoś miał tu niewiele do powiedzenia, za to wiele miało właśnie Muzeum Polin. A im nie podskoczy ani Czaskoś ani tym bardziej Dudeł, ani w ogóle żadna inna partia. Z wyjątkiem może Konfederacji, która ma wbite w łatkę antysemitów. Wątek muzeum Polin został przez media prorządowe całkowicie pominięty. Ot, bolszyja zagadka.

 

No, ale przejdźmy dalej. Chór Polin przygotował cały „Manifest Dla Przyszłości” którego częścią był ten wyżej pokazany występ.

https://biennalewarszawa.pl/chor-polin/

Walki uliczne dla lewackich bojówek odbywały się w ramach tego samego biennale.

https://biennalewarszawa.pl/taktyki-miejskie-uliczna-gimnastyka-czyli-techniki-dzialania-grupowego/

Tam można podejrzeć sobie różne inne ciekawe imprezy, które się tam odbyły. Trzeba nieco niżej zjechać na stronie. Nas interesuje jednak ten oto fragment:

https://imgur.com/a/35kYZ60

Ciekawe, prawda? Łania i Margot ramię w ramię z lewackimi bojówkami, których, póki co jeszcze nieudolne pokazy, mogliśmy oglądać niedawno, oraz Muzeum Historii Żydów Polskich „POLIN” organizujące swoje warsztaty drzwi w drzwi. Dosłownie, nawet są obok siebie umieszczeni na wykazie – pozycja tuż obok, po lewo od zaznaczonej kółkiem to przecież nasi zabawni przyjaciele z POLIN. Co warsztaty z burd ulicznych, walka z patriotyzmem i nacjonalizmem, walka z kapitalizmem i religią mają wspólnego z historią żydów polskich? Pozornie nic, chyba, że ktoś się dokładnie wgryzł w historię tychże w latach 1945-56. Wtedy wszystko robi się jasne, klarowne i oczywiste. Wtedy wiemy, czemu rzeczywiście służy muzeum POLIN i co oni próbują nam tu zafundować. Zresztą, spójrzcie na ostatnie miesiące w USA – i kto tam organizuje zamieszki i destabilizację na szeroką skalę. Po prostu, powtarza się scenariusz z Rosji 1917, tylko na skalę globalną. Organizowany przez tych samych ludzi, z tych samych środowisk. Obawiam się, że efekt finalny może być taki sam, jeżeli w porę nie uda się tego powstrzymać.

 

Robi się nagle jasne i oczywiste, jakie to „alternatywne anarchospołeczeństwo” próbują nam organizatorzy Warszawskiego Biennale zafundować. I kto potem będzie rządził. A młodzi i naiwni myślą, że chodzi tu o walkę z jakimś wyimaginowanym „faszyzmem” czy „homofobią” – nie, to jest element szerszego planu.

 

Jedziemy dalej – jak pewnie wiecie, dwoje Rabinów poręczyło za Margota, gdy ten przebywał w męskim areszcie śledczym w Płocku. To nie byle co, zdobyć poręczenie dwóch rabinów, samemu nie będąc członkiem narodu wybrannickiego. Lewackie oko press pisało o tym tak:

https://oko.press/ksiadz-boniecki-rabin-schudrich-i-10-innych-szacownych-postaci-podpisalo-poreczenie-dla-margot/

To nie są przypadkowe osoby, i to nie jest przypadkowe, że poręczyło a niego dwóch rabinów. Ten człowiek siedzi po jednej stronie z muzeum POLIN. Na świecie nie ma przypadków. Jeśli chodzi o poręczenia zresztą – „Gówno Prawda” pisała o poręczeniach „naukowców” z całego świata:

https://wyborcza.pl/7,162657,26204905,apel-naukowcow-z-calego-swiata-wzywamy-polskie-wladze-do-natychmiastowego.html

 

Tylko, że to nie są żadni tam naukowcy. To są w większości ludzie „kultury” – czyli tej neokultury, kulturalnego marksizmu. W tych środowiskach POLIN ma bardzo szerokie kontakty, jeden telefon i poręczają za kogo trzeba. Zresztą, na liście Wyborczej jest chociażby Jan Tomasz Gross. Trzeba dodawać coś więcej? Wiecie już, kto stoi za Margot i jakim cudem udało się zorganizować tak duży międzynarodowy szum? Kto ma tyle władzy i pieniędzy, by to zorganizować? To dobrze, że wy wiecie. I ja też wiem. Wszystko jasne.

 

No, ale to nie koniec, poczytajmy sobie dalej o tym programie Biennale, organizowanego w stolicy. Walka z Autorytarnym Kapitalizmem. O, brzmi ciekawie.

zamierzamy stworzyć hipotetyczne scenariusze rozwoju autorytarnych praktyk w przyszłości, pokazując ich związki z demokracją przedstawicielską i „terrorem merytokracji”

Tak, dla tych ludzi merytokracja jest terrorem. Im nie zależy na myślących, kompetentnych członkach społeczeństwa. Oni potrzebują ślepych wykonawców poleceń, ślepych wyznawców ideologii. Ludzi, którzy nie będą się zastanawiać nad tym, czy własność to kradzież, czy wolno palić sklepy, jeżeli się jest z prześladowanej mniejszości i ile mamy właściwie tych płci. Im potrzebne jest społeczeństwo, którym będą mogli kierować. Myślący i inteligentni – mogą być tylko oni, takie cechy cenią wśród swoich. Wśród pozostałych, których określają słowem bardzo podobnym do „gejów” – merytokracja to terror.

 

A jakim językiem mówią o nas? Językiem propagandy z lat pięćdziesiątych, o walce z brunatną falą, o zagrożeniu faszyzmem. O kolaborantach hitlerowskich, za to Gwardię Ludową nazywają bohaterami antyfaszystowskiego podziemia. Brzmi znajomo? No to jeszcze dokładają do tego „sfrustrowanych młodych mężczyzn” – jeszcze tylko brakuje sugestii, że to na bank przez to, że nie uprawiamy seksu.

 

To już nie jest walka o odwiedzanie się w szpitalach, czy o to, żeby nikt nie bił gejów na ulicy. Bo wbrew lewackiej propagandzie, geje nie obrywają częściej niż inni. To jest początek wojny na szeroką skalę, wojny ideologicznej i rewolucji. Zaczyna się od całkowitego obezwładnienia przeciwnika, nazwania go faszystami, zohydzenia w oczach społeczeństwa, potem przyjdą bojówki. Nasza polska Antifa to, póki co banda leszczy przegrywających każde starcie. Z tym, że za zachodnią granicą czekają gotowe do działania dużo lepiej wyszkolone bojówki, które już przecież kiedyś naszym rodzimym lewakom udzielały wsparcia, na przykład bijąc grupy rekonstrukcyjne na Marszu Niepodległości w 2011 czy 2012. Widziałem na własne oczy zresztą. Jeżeli tego nie powstrzymamy, za dosłownie chwilę będziemy tu mieli sytuację jak w USA, lewaków palących sklepy i domy. I nikogo, kto byłby się w stanie im przeciwstawić. Prawdę pisał Razprozak (//link//) – bolszewicy wrócili. Powstrzymajmy ich, zanim będzie za późno.

 

Igi

How do you rate this article?


0

0

igienator
igienator

Wcale Nie Sebki


WCALE NIE SEBKI UNCENSORED
WCALE NIE SEBKI UNCENSORED

Wcale Nie Sebki - Artykuły Bez Cenzury

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.