W jakie kryptowaluty inwestuję Polish_Crypto_Maniac ?

W jakie kryptowaluty inwestuję Polish_Crypto_Maniac ?

By EmCe | Polish_Crypto_Maniac | 12 Mar 2020


Witam, w dzisiejszym poście chciałbym przedstawić państwu moje wybory inwestycyjne na najbliższy okres.

W moim portfelu można znaleźć całkiem sporo różnych kryptowalut. Przyznaję że zdarzyło mi się zakupić jakieś waluty w chwilach hypu a potem żałować ale tak szczerze, komu nie zdarzyło się zakupić czegoś pod wpływem emocji? 

Rynek kryptowalut jest zmienny jak żaden inny co daje pole do śmiałych inwestycyjnych ruchów które teraz państwu zdradzę.

 

Bitcoin - Tutaj nie trzeba niczego tłumaczyć, król kryptowalut jest tylko jeden. Jest najdroższy, najstabilniejszy i najstarszy. Te cechy sprawiają że w moich oczach jest to bezpieczna przystań inwestycyjna i w dłuższej ocenie nie boję się o moje środki.

BAT ( Basic Attention Token ) - Zapewne osoby które trafiły na ten blog nie zdziwią się że inwestuję w BAT. Jest to waluta która jest rewolucyjna pod kilkoma względami. Daję nam bezpieczeństwo oraz szybkość jaką zapewniają kryptowaluty ale jest jeszcze coś co moim zdaniem detronizuje konkurentów. A mianowicie produkt. BAT jest kryptowalutą która bezpośrednio współpracuje z przeglądarką internetową BRAVE. Nie muszę jej reklamować, w mojej ocenie wystarczy że jest jakiś gotowy produkt który działa i jest rozwijany a to nam daje poczucie bezpieczeństwa że w sieci BAT'a dzieje się dobrze i że jest godny uwagi.

Pozostałe waluty które znajdują się w moim portfelu a nie są godne szerszego opisu to LISK, GAME, oraz XIN. 

Nie będę ich omawiał ponieważ jest to blog o moich wyborach inwestycyjnych a na ten moment uważam że te waluty nie wprowadzają nic rewolucyjnego.

 

Jeśli jesteś zainteresowany darmową przeglądarką BRAVE w której nie ma reklam i można zarabiać kryptowaluty to pobierz ją już dziś z tego linku :

https://brave.com/pod915

 

To the moon!

How do you rate this article?


3

0

EmCe
EmCe

Jestem młodym entuzjastą kryptowalut, inwestuje na giełdzie oraz szukam nowych projektów. Prowadzę polskie blogi dotyczące kryptowalut oraz tworzenia gier komputerowych.


Polish_Crypto_Maniac
Polish_Crypto_Maniac

Witam, jest to Polski blog poświęcony kryptowalutą oraz inwestowaniu w nie. Jestem młodym entuzjastą tej technologii który postanowił 3 lata temu zainwestować swój kapitał i chcę podzielić się teraz swoją wiedzą z Tobą. Zapraszam!

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.