Nowe zawody przyszłości

Nowe zawody przyszłości

By EmCe | Polish_Crypto_Maniac | 19 Mar 2020


Witam serdecznie wszystkich czytelników mojego bloga.

Ostatnimi czasy naszła mnie myśl na temat zawodów przyszłości jakie powstaną w najbliższych latach i jak pandemia może skutecznie przyspieszyć proces powstawania takich zawodów.

Proszę sobie tylko wyobrazić że kurierzy teraz nie będą rozwozić paczek samodzielnie tylko każdy będzie pracował zdalnie z domu i będzie dostarczał przesyłki pilotując drona bądź nadzorując jego pracę.

Albo mechanicy którzy będą zdalnie naprawiać auta za pomocą elektronicznych ramion tak aby zminimalizować kontakt z drugą osobą z powodu wirusa.

Czy też lekarze którzy wirtualnie będą odwiedzać pacjenta, wypisywać recepty oraz będą mogli sprawdzać na bieżąco stan jego zdrowia.

Już teraz widzę że z racji pandemii młodzież nie wychodzi z domu a za miejsce spotkań robią aplikację do grupowej komunikacji takie jak dicord czy team speak.

Z dnia na dzień cały świat może stanąć do góry nogami i zmusić do zaadaptowania się do nowej sytuacji.

Ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat, podzielcie się w komentarzach!

How do you rate this article?


1

0

EmCe
EmCe

Jestem młodym entuzjastą kryptowalut, inwestuje na giełdzie oraz szukam nowych projektów. Prowadzę polskie blogi dotyczące kryptowalut oraz tworzenia gier komputerowych.


Polish_Crypto_Maniac
Polish_Crypto_Maniac

Witam, jest to Polski blog poświęcony kryptowalutą oraz inwestowaniu w nie. Jestem młodym entuzjastą tej technologii który postanowił 3 lata temu zainwestować swój kapitał i chcę podzielić się teraz swoją wiedzą z Tobą. Zapraszam!

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.