Ethereum Nereye Gidiyor

Ethereum Nereye Gidiyor

By buraktalha | Para | 7 Jul 2020


2. kripto para sistemi olarak anılan ethereumun geleceği hakkında gerekimi incelemek gibi gerek toplam toplam ihtiyaç gerekse madencilik için hangi büyük kripto para sistemi olarak kullanın. kripto para yapmıştır. Özellikle kar marjı, fiyatı ve madencilikte ki asic karşıtı tutumuyla bugünlere kadar güzel bir şekilde varmıştır. Ancak bakmakta asic madencilerinin sisteme hakim olaya başladığı bu dönemlerde etherumun mottosu sayılan merkeziyetsiz sistem başlar yavaşça kocaman madencilik fabrikalarına bırakmıştır. Durum böyle olunca ben şahsi olarak eterumda sert düşüş bekliyorum ve yatırımdan kaçınıyorum. Ancak bu kripto paraya yatırım yapacak arkadaşlar için eteriumun kendi altcoini olan vb. Ethereum classic coinini tavsiye ederim.

Borsa grafiklerine baktığımda kendime şunu sorarım bir altcoin üstünden daha değerli olabilir mi işte vs de bana göre tam olara odur. Okuduğunuz için teşekkürler görüşmek üzere sağlıkla kalın

 

 


buraktalha
buraktalha

I am Human live in earth


Para
Para

Welcome all of you, we are pushing the limits of entertainment and knowledge on this blog, what are you waiting for come !!!!

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.