About from Ethertrench

By SweetCryptoLisa | On Cryptos. | 26 Mar 2021


Ethertrench kullanıcılarının kripto para kazanabilecekleri bir havuz. Burada sadece Ethereum'un çıkarıldığını biliyoruz. Bu maden havuzunu kullanmak istesem de, etrafımda duyduğum birçok şey onu kullanmaktan çekinmeme neden oldu.

Sitenin arayüzünün karmaşıklığı o kadar karmaşık değil, özellikle de daha sonra zor. Ancak, sitenin ciddi güvenlik zayıflıkları ve güvenlik açıkları olduğu hakkında çok şey duydum. Araştırmamın bir sonucu olarak, güvenlik boşluklarının bu havuzu kapatmada etkili olduğu bilgisine ulaştım.

Bunların dışında, web arayüzü ve sistemdeki karmaşık bilgiler hakkında en ufak bir bilgiye yardım edebilecek ve bilgi verebilecek kimse yoktur. Arayüzü tamamen kendiniz öğrenmeye çalışıyorsunuz. Maden havuzu ile iletişim kurmak için bir kanal yoktur.

Herhangi bir sosyal medya kullanmadıkları için ulaşabileceğiniz bir destek hattı yok.

Bu madencilikle ilgili belirsizlikler hala oldukça yüksek olsa da, yatırım yapıp yapmama konusunda büyük tereddütlerim var. Ve bunu kullanmak isteyen insanlara önerim, çok fazla yatırım yapmamalarıdır. Ancak bu madencilik şu anda kapalı olduğu için aklımızda herhangi bir soru işareti yok.

How do you rate this article?

0


SweetCryptoLisa
SweetCryptoLisa

I have been interested in cryptocurrencies since 2018. I have had very profitable trades. And I have used many different platforms on this subject.


On Cryptos.
On Cryptos.

Crypto exchanges, markets, wallets and many more topics are here. In short, everything about Crypto ...

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.