Sirwin
Sirwin

Kripto ile ilgili analızler

By Mdagdas | Muhammet | 28 May 2020


Fortune ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Andreessen Horowitz (a16z) eş lideri Chris Dixon, kripto para birimi endüstrisinin ‘patlamak’ üzere olduğunu tahmin etti. Chris Dixon, BTC fiyatının şu an için tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 50’den daha düşük olması nedeniyle ivme kaybetmiş gibi görünmediğini vurguluyor.  Andreessen Horowitz’un ortak lideri, Bitcoin ve kripto paraları sayısız iniş ve çıkış dalgasından da geçen yapay zeka ile karşılaştırıyor:

BU YIL BİR SÜRÜ PROJE BAŞLATILIYOR. AI ÇOK ÜNLÜ VE TÜM BU YAZLAR VE KIŞLAR GEÇTİ…. 2013 YILINDAN BU YANA, MAKİNE ÖĞRENİMİ İÇİN BU GERÇEK, KALICI BAHAR OLDU. KRİPTO PARALAR İÇİNDE AYNI OLACAK.       

Dünyaca Ünlü Trader, Bitcoin, Ethereum ve Ripple’ın Yakında Göreceği Seviyeleri Sıraladı!

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi a16z 450 milyon dolarla ikinci kripto para fonunu başlattı. Risk sermayesi, Bitcoin balonu patladıktan sonra 2018’de 300 milyon dolarlık sermaye taahhüdüne sahip ilk kripto fonunu açıkladı. Dijital varlıklara para yatırmanın yanı sıra, a16z ayrıca Coinbase gibi bireysel şirketlere de yatırım yapıyor. 

How do you rate this article?

1


Mdagdas
Mdagdas

Denizli 28 yasında elektronık teknisyeni


Muhammet
Muhammet

MUHAMMET DAGDAS ELEKTRONIK TEKNISYENIYIM DENIZLI DE YASIYORUM. Kripto para ile ilgileniyorum. Makalelerimi begenip bagis yaparsaniz sevinirim :)

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.