Hodleři tahají za jeden provaz

By Kytka | KytkaBlog (FlowR) | 7 Jul 2019


Ahoj, vítejte opět po menší odmlce na mém blogu. Hodler nedávno oslavil již 4 měsíce na československé kryptoscéně. Máme velké plány, o kterých vás budeme včas informovat. V tomto příspěvku vám opět shrnu, co je u nás nového a nabídnu několik zajímavých článků.

Hodler oslavil 4 měsíce

Již 4 měsíce zaléváme naše investice spoustou aktuálních informací, vzděláváme se a spojujeme komunitu. Snažíme se, aby naše články byly zajímavé a měly pro vás hodnotu. Nebažíme po senzacích a nesklouzáváme k bulváru. To, co nás zajímá, jsou např. aktuální zprávy a novinky, základy kryptoměn, možná využití technologie kryptoměn, příležitosti na investici, dlouhodobé chování kurzu Bitcoinu a kryptoměn obecně. Chceme spojovat komunitu a nabízet hodnotný obsah nejen pro hodlery.

Když budete bohatí vy, budeme i my

K této příležitosti jsem napsal článek, kde se zabývám otázkou bohatství hodlerů. Je zřejmé, že všichni taháme za stejný konec provazu. Když se bude dařit vám, našim čtenářům, bude se dařit také nám. Věříme, že bohatí a spokojení odběratelé nás rádi odmění, ať už příspěvkem, či zakoupením našich budoucích produktů či členství. Proč? Protože tak by to mělo fungovat. Za vše se platí a my si do budoucna chceme uržovat zejména ty z vás, kteří to myslíte vážně. Proto je naším cílem mít bohaté čtenáře.

Jaký produkt či členství budeme nabízet se včas dozvíte a stejně jako jsme se snažili být transparentní od začátku fungování webu KryptoHodler, budeme i nadále. Kromě toho máme rozjednanou jednu moc zajímavou spolupráci, která posune Hodlera na úplně nový level. Budu moc rád, když budete při tom a budu se na vás těšit.

NEWS - Nově na Hodlerovi

Jednou z řady novinek, kterých jste si mohli v poslední době na KryptoHodlerovi všimnout, je rubrika NEWS. Zde vám budeme přinášet co nejčerstvější aktuality z kryptosvěta v podobě krátkých informativních článků. Podstatou je stručné a věcné shrnutí dané zprávy, bez jakýchkoli příkras, omáček kolem, bulvárních senzací či jiných přívesků. NEWS jsou navrženy tak, aby vám přinesly pokud možno zajímavé a aktuální info v co možná nejstručnější podobě a rychle. K tomuto účelu jsme na web přidali také zvoneček pro webový odběr, takže o každém novém článku můžete vědět ihned.

Napište nám

Budeme moc rádi, když nám napíšete, pokud byste na webu nalezli jakýkoli problém. V případě, že máte návrh na zlepšení, něco vám nesedí, někde jsme vás zklamali nebo naopak potěšili, tak nám to určitě napište. Za každou kritiku, ať už pozitivní či negativní, a za každý návrh na zlepšení či jinou zpětnou vazbu budeme moc rádi. Pod každým článkem najdete odkazy na soc. sítě, kde mě nebo kolegy snadno kontaktujete.

Dejte nám vědět o svém zážitku

Než tento článek uzavřu, chtěl bych vás vyzvat k jedné věci. Dejte nám vědět o svém zážitku při hodlování kryptoměn. Moc nás zajímají vaše vlastní zkušenosti a příběhy a rádi je „otiskneme" na Hodlerovi. Bereme pozitivní, ale samozřejmě i méně šťastné příběhy a zkušenosti, resp. i ty s otevřeným koncem. Nezaleží na tom, jestli jste úplný nováček, nebo naopak velmi zkušený přiznivec kryptoměn a hodler. V případě vydání článek projde pouze základní korekcí a jinak zůstane v původní podobě, zcela věrný vašemu vlastnímu rukopisu. Sami se pak rozhodnete, kolik toho o sobě chcete prozradit, popř. zda zůstanete v úplné anonymitě.

Pokud tedy máte zajímavé story, začněte ihned, dejte se do psaní a výsledek nám zašlete do redkace (opět je nejrychleší využít soc. sítě - např. soukromou zprávu na naši stránce na facebooku).

Závěr

Hodler má velké plány a vy budete při tom. Chceme vám poskytovat kvalitní a hodnotný obsah a vždy i něco navíc. Našim cílem je mít bohaté a spokojené čtenáře, kteří nás rádi odmění za naši práci a nebude jim to činit žádný problém. Věříme, že když budete bohatí vy, budeme i my. To platí nejen ve vztahu k webu samotnému, ale jedná se princip, který platí praktcky pro celou komunitu hodlerů. Jednoduše stoupáme a padáme s kryptomarketem, který v dlouhodoém měřítku zatím vždy odměňoval právě ty vytrvalé a trpělivé, tedy hodlery, často bohužel tak trochu na úkor těch zbrklejších, kteří chtějí všechno hned.

351665157-f259cb7a0606aa9dde925dc9eb970b363bd0092a4c1434cab3adaef831c4871a.png

How do you rate this article?


0

0

Kytka
Kytka

(web:) https://kryptohodler.cz/ (steemit:) https://steemit.com/@kytka (fb:) https://www.facebook.com/KytkaMagazin/


KytkaBlog (FlowR)
KytkaBlog (FlowR)

Peníze, úspěch, bohatství, pozitivní myšlení, osobní rozvoj, finance, investice, kryptoměny... Money, success, wealth, positive thinking, personal development, finance, investment, cryptocurrencies...

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.