Publish0x'e HYDRO ile Merhaba...

Publish0x'e HYDRO ile Merhaba...


 

Publish0x uzun zamandır takip ettiğim ancak hiç yazı yazmak için kullanmadığım bir platformdu. Bir süre önce yazı yazmak üzerine onay aldıktan sonra bugünkü HYDRO gelişmesi ile yazı yazmaya karar verdim. Kendi blogum olan turkishico.com ve steemit yazılarımın ardından burada da var olmak çok güzel.

 

Bounty0x platformunu biliyorsunuzdur. Çok başarılı ve güzel bountylerin yer aldığı Bounty0x platformu bir süre önce Publish0x ile Steemit benzeri bir platforma imza attı. Takip ettiğim kadarıyla gayet başarılı ve güzel de yol aldılar. Bende artık dönem dönem yazılarımla burada olacağım. Umarım faydamız dokunur.

Publish0x ile ilgili görsel sonucu

Okuma alışkanlığının çok olmadığı ülkemizde de bu tarz platformların kurulması dileğiyle...

 

Bu giriş yazımı kısa bir kapanış cümlesiyle kapatmak istiyorum. Publish0x platformu kullanılırken, bir çok faydalı yazı okuyabilirsiniz. Ancak sadece yazmanın değil okumanında ekonomik fayda sağladığı bir platform burası. Burada yazarlar aldıkları oylarla ödüllendirilirken, okuyanlar ödül verecekleri oranı kendileri belirliyorlar. Benim ölçüm şu şekilde. Faydalı bulduğum yazı için %80 yazara, %20 kendime veriyorum. Yazı içeriği kötüleştikçe oranı kendi lehime arttırıyorum. Yani bana fayda sağlamayan yazıda kendime %80 yazara %20 veriyorum. Bu ödüller BNTY yani Bounty0x takımının tokeni ve bir kaç borsada trade edilebilir durumda.

 

Sizlerde kendinize göre bir ödüllendirme yapabilirsiniz.

 

Son olarak sanırım HYDRO ile şu an bir ortaklık var ve şu an tüm BNTY tokenlerin yanı sıra bir miktar da HYDRO token hediye ediliyor. Sanırım belli bir miktara ulaştığında çekilebilir olacaktır.

 

Saygılarımla... 

How do you rate this article?


2

0


Kripto Para Dünyası
Kripto Para Dünyası

Publish0x ile Kripto Dünyası Üzerine Yazılar...

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.