HYDRO COİN

By keywest | HYRDO COİN | 18 Sep 2019


gelelim projenin biraz daha halkımızı ilgilendiren kısmına. hydro raindrop aslında ne yapıyor biliyor musunuz; hazırladığı apı’ları “herhangi bir rest apı ile entegre etmelerini sağlamak için açık kaynaklı bir yazılım olarak dünya geliştirici topluluğuna” (whitepaper s.1) yani yazılımcılara sunuyor. yani demek istiyor ki istanbul’da x yazılım firmasında çalışan hakan, sen blockchain’i öğrenmeye, kavramaya, amerika’yı yeniden keşfetmeye çalışma. biz zaten hazırladık, sen bizim uygulama programlama arayümüzden, istediğin data kısımlarını organize et ve inşa et. tüm bunların hepsi zaten blok zinciri üzerine gömülü olacak!
şu anda ilk çıkaracakları auth’a biraz değinmemiz gerekirse google authenticator’un karşısına ciddi anlamda bir rakip çıkmış olacak. daha önce bazı girişimler olmuş olsa da bu adamlar eth ağına 2 factor’u gömmüşler ve uygulama hazır. merkezsiz, daha sağlıklı ve blokzinciri üzerinde 2 aşamalı kimlik doğrulamayı hayal edin!

projenin bir diğer ilginç noktasından da bahsedip kalan bilgileri gelecek için saklayalım. bu adamların odağında finans şirketleri var. doğru bir ifade olmamakla birlikte yeni bir xrp (güvenlik alanına odaklanmış) doğuyor diyebiliriz. çünkü ekip şu anda yaklaşık 3000 tl değerinde olan (az önce 30 satoshi idi) 222.222 adet hydro’yu ücretsiz, ıco olmadan sadece 6 aylık github hesabı olan loserlara dağıtmış ve demiş ki “bizim apı’lerimizi sistemlerinize entegre edin çünkü bu apı’ların çalışması için hydro token’a ihtiyaç var.” topluluğun sert çıkışları sonucunda borsalara girme kararı almışlar fakat hala borsalar konusuna mesafeli yaklaşıyorlar ve insanlar sorduklarında “bizim amacımız ürün üretmek, biz bir teknoloji şirketiyiz” cevabını veriyorlar. şu anda girdikleri borsalara bile topluluğun başvuruları ve zoruyla girdiler. örneğin dün cmc (bkz: coinmarketcap)’de listelenmeye başladılar ve ekibin bundan haberi bile yok. topluluktan manyağın biri başvurmasa bunlar ürün geliştirmeye devam edecekler (bkz: lol). hatta adamlar cmc’ye girdiklerini basit bir tweet atarak duyurdular. düşünün yani o kadar borsa vs. işlerine uzaklar. başka coin olsa 5000000 adet tweet ile bunu duyurur, bunlar ise bizim zorumuzla 1 tweet’i zor attılar.

2 küçük bilgiyi de buraya bırakıp kaçayım. top 10 borsalardan biri bu hafızları listelemek istedi (ki zannediyorum bu borsa hıtbtc) ve bunlar reddetti. neymiş, hakkında kötü yorumlar varmış ve orada bulunmak istemezlermiş bla bla.

diğer bilgi ise aslında siz okuyanlara “gel gel” demek için. bu adamlar geçen hafta b-hive topluluğuna kabul aldılar. ne demek istediğimi anlamayanlar google’da b-hive’i search edip, shareholders’larını biraz incelerse ne demek istediğimi anlar. geç kalmadan azıcık atmanızı öneririm fakat lütfen herkes kendi araştırmasını yapsın. tabii ki ytd! yatırım tavsiyesi değildir!

How do you rate this article?


0

0

keywest
keywest

cripto para ile ilgilenmeye başlamış birisi


HYRDO COİN
HYRDO COİN

GELECEK VAAD EDEN KRİPTO PARA

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.