Ferrum Network Haftalık Güncelleme (14 Ağustos 2019)


Ferrum Network Haftalık Güncelleme — 14 Ağustos 2019

351665157-75333e10e6cdea7a485caab55c571ab20563445df27e46d0b08a01d86c82ed2c.jpeg

Merhaba Ferrum Topğluluğu,

Projemizde yaşanan ilerlemeler hakkında ve gelecekteki gelişmeler hakkında size bilgi vermek için haftalık bir güncelleme serisi başlatıyoruz.

Odağımız, teknoloji ve iş dünyasının yanı sıra, Afrika’daki fiat para geçidi ve ödemeler uygulamamız olan Kudi’de gerçekleşmekte olan gelişmelerin hepsi olacak.

Ferrum Network İş Güncellemesi

Bu hafta aşağıdaki iş gelişmelerini bildirmekten heyecan duyuyoruz:

 • 2 günde yaklaşık 250 üye ve onbinlerce puan toplanan Sosyal Madencilik platformumuzu başlattık! Kazanmaya başlamak için minimum 5000 FRM tutmayı unutmayın… İlk ödeme yakında geliyor. Sosyal Madencilik platformuna buradan kaydolun!
 • UniFyre Cüzdan ve Kudi borsa entegrasyonu ile ilgilenen ilk 30 projenin potansiyel bir ortağıyla görüştük. Daha fazla bilgi için takip edin.
 • Avrupa’da bir Ferrum Network fiat ağ geçidi / ödeme uygulaması için zemin hazırlığı yapmaya devam ettik ve bu ürünün uygulanmasına yardımcı olmak için Avrupa merkezli bir FinTech uzmanıyla görüşülüyor. (Yakında konu hakkuında duyuruda bulunulacak).
 • Orta Doğu’da bir Ferrum Ağı fiat gateway / ödeme uygulamasının başlatılmasına yardımcı olmak için potansiyel ortaklarla görüşmelere başlandı
 • UniFyre Cüzdanına ve Kudi Uygulamasına yeni stable coin’ler eklemek için üst düzey bir stable coin projesiyle görüşmeler yeniden başlatıldı.

Ferrum Network Teknolojik Güncelleme

Bu hafta aşağıdaki teknolojik gelişmeleri bildirmekten mutluluk duyuyoruz:

 • Kendi BEP-2 ve ERC-20 Token Köprüsü uygulamamızı çıkardık ve tasarımın arkasındaki güvenlikle ilgili düşünceleri anlatan bir makaleyayınladı.
 • Bir geliştiriciyi işe aldı — Wycliff Kasiyre — ürün geliştirme konusunda projemize zengin, teknik deneyim getirdi.
 • FRM’nin kazanılabilecek, UniFyre Cüzdanında uygulanmaya başlanacak olan staking sistemimiz üzerinde çalışmaya başladık.
 • Kudi Exchange uygulaması için Ethereum’a eklenecek özelliklerde dahil geliştirme güncellemelerine devam ettik.
 • Token Köprüsü, ortalama olarak %40 ücretle yaklaşık 30.000 FRM tokeni dönüştürdü ve yaklaşık 12.000 FRM bu nedenle yakılmış oldu.

Kudi Güncellemesi

İşte Kudi için son birkaç haftanın takım, satış / pazarlama ve etkinlikler açısından güncellemeleri.

Takım

Öncelikle Kudi ekibine yeni eklemeler yaptık.

 • Achiekere Achu, bankacılık sektöründe 10 yıldan fazla bir süre çalıştı, satış ve destek tecrübesini Kudi’ye getirecek.
 • Emmanuel Omuetha, Jiji.ng ve Konga’da uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Aynı zamanda satış tecrübesini takıma taşıyacak.
 • Peter Arinze, perakende ve kurumsal gayrimenkul satışlarında daha önce deneyime sahip. Kudi Exchange POS sistemlerini satmak için bu bağlantılardan yararlanacak.
 • Son fakat küçük değil, bir etkinlik destek uzmanı olan Adedeji. Görevi Nijerya’daki Lagos’taki yerel etkinlikleri desteklemektir..

Satış ve Pazarlama

Kudi Ekibi iş başında farkındalığı arttırmak ve kullanıcı tabanını büyütmek konusunda zorlandı. Ekip, Federal Eğitim Koleji Akoka’da 2 etkinlik düzenledi ve bu etkinlik sırasında platforma 300'ün üzerinde yeni kullanıcı kazandırdı. İnsanları Kudi ve blockchain teknolojisinin faydaları konusunda eğitmek için daha fazla etkinlik düzenlemeyi planlıyoruz.

351665157-08f4d42e6d58d36e1225e440a1c6f2fbc5e57b4f9072be2113280a40ee777164.jpeg

Akoka Federal Eğitim Kolejinde Kudi Etkinliği

Buna ek olarak, Kudi ekibi, uygulamanın Satış Noktası sistemini Lagos Adası bölgesindeki işletmelere satmak için sıkı çalıştı. Kudi POS’u çeşitli iş sektörlerinde kullanmak için birkaç şirketi başarılı anlaşmalar yaptık.

351665157-0bd2f7bf90e219db1221765143ba2f9e2a8e3754e27e99b51eeae206494e744c.jpeg

Yeni Kudi POS Müşterileri

Ayrıca, şu anda yazılımı kullanan müşterileri görüntülemek için bir beta sayfası oluşturduk. Sayfa burada bulunabilir: https://kudi.exchange/kudi-merchant/. Yakında Satış Noktası sistemimize yönlendirmek için özel promosyonlar ve etkinlikler de gerçekleştireceğiz.

Yaklaşan Etkinlikler

 • Point-of-Sale (POS) Ambassador(Elçi) Programı. Detaylar yakında açıklanacak.
 • Yeni Atlantic Mall Ticaret Fuarı. 6–8 Eylül
 • Bogobiri Hotel Etkinliği (POS etkinliği). Tarihi daha sonra açıklanacak.
 • Abuja Blockchain Konferansı. 5–6 Ekim.

Bu etkinliklere katılmak veya yardım etmekle ilgileniyorsanız, lütfen Kudi Telegram kanalına katılın ve bir yönetici ile görüşmeyi isteyin!

Sıradaki Etkinlik — Aylık AMA Video Etkinliği

Sorularınıza göre iki ayda bir AMA videosu etkinliği başlatacağız! Her 2 haftada bir, topluluktan gelen soruları yanıtlayacağız ve en iyi 5 soruyu YouTube videosu ile cevaplayacağız. Lütfen önümüzdeki haftalarda gelecek duyurulara dikkat edin.

Bir diğer yandan, UniFyre Cüzdanının beta testine başlamak, daha fazla ortakla çalışmak ve daha fazla borsaya girmek için sabırsızlanıyoruz..

Tüm güncellemelerle ilgili kanallarımızı takipte kalın!

Gerçekten sizlerin olan,

Ferrum Network Takımı

Linkler:

Website: https://ferrum.network/

Telegram: http://telegram.ferrum.network

Twitter: http://twitter.ferrum.network

LinkedIn: http://linkedin.ferrum.network

YouTube: http://youtube.ferrum.network

Reddit: http://reddit.ferrum.network

Bitcoin Talk: http://bitcointalk.ferrum.network

Facebook: http://facebook.ferrum.network

Github: https://github.com/ferrumnet/

Instagram: http://instagram.ferrum.network

 

Makalenin orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Türkçe Telegram kanalına katılmanızı rica ediyoruz:https://t.me/Ferrumnetworktu

How do you rate this article?


1

0


Ferrum Network Türkiye
Ferrum Network Türkiye

Türkiye Topluluk Yöneticisi olduğum Ferrum Network projesi ve güncellemeleri hakkında sizlere gelişmeleri, güncellemeleri ve taze haberleri paylaşacağım. Projemize ve Türk Topluluğuna destek vermek için lütfen https://t.me/Ferrumnetworktu katılın.

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.