Sirwin
Sirwin

Looks like a bitcoin grenade: it can explode at any time


Bitcoin fiyatı Mayıs ayından bu yana yakın bir fiyat aralığında işlem görüyor. Önde gelen kripto para birimi bu iki aylık dönemde düşüş eğilimi göstermesine rağmen, seviyesini korudu. Küresel piyasalar ve ABD borsaları ile uyumluluğunun bu fiyat değişimlerinde etkili olduğu düşünülmektedir. Bununla birlikte, uzmanlar tarafından işaret edilen yeni veriler, bu istikrarın her zaman bozulacağına işaret etmektedir.

 

Bitcoin volatilite verileri 2020'de en düşük seviyesine ulaştı. Skew analiz platformu tarafından yayınlanan en son verilere göre, BTC / USD volatilite değerleri haftalık olarak yüzde 30'a düştü. İncelenen grafiklere göre, bu Bitcoin'in kırılma noktasına bir adım daha yakın olduğu anlamına gelir.

 

Bitcoin her zaman büyük bir düşüş yaşayabilir

Elde edilen verilere göre, Bitcoin'in fiyatı bir aydan fazla bir süre 9.000 ila 10.000 dolar arasında değişiyor. Bu fiyat hareketleri, önde gelen kripto para birimi için kademeli bir daralmaya işaret ediyor. Fiyat oynaklığı verilerini temsil eden Bollinger Band verileri, 1 Nisan'dan bu yana en düşük 0.08 oranına düştü. Uzmanlar, bunun kripto para piyasasında artan stresin bir yansıması olduğunu düşünüyor. Artan risk koşulları ve küresel piyasalar yatırımcıları temkinli hale getirmiş olabilir.

 

Ünlü analist Elixium Crypto, bu kasılmanın büyük bir düşüşe yol açabileceğini düşünen biridir. Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan analist şu noktalara değindi;

 

“Bitcoin için oynaklık daralması devam ediyor. Bu, son fiyat artışına dikkatle yaklaşılması gerektiği anlamına gelir. Bitcoin tekrar 9.800 $ seviyesini aşana kadar fiyat her an olumsuz patlayabilir.

https://twitter.com/ElixiumCrypto/status/1275759218130399232?s=20

Daralan Üçgen Mola Verir

Bitcoin, which hovers below the Bollinger Band range, seems to be fixed there. This could push the BTC price back to its support position at $ 8,600 and $ 8,000. If it is not able to hold on to these supports, it is thought that the leading cryptocurrency can go down to the level of $ 6,500. Increasing its compatibility with global markets, Bitcoin is likely to draw this negative picture with the effect of increasing risk conditions.

7e565416bdcf79ecc4f595fa07569286a5408fd5b85d8ccea5583b434811c3a1.png

As quoted in the chart, Bitcoin is traded in a symmetrical triangle. Looking at the price, it is noteworthy that the model fluctuates within the upper and lower trend lines. Triangle points out that the decision period of Bitcoin has also decreased. This means that a great movement will begin very soon.

 

US Stock Exchanges May Influence Trends

Bitcoin ve ABD borsaları arasındaki uyum hiç olmadığı kadar arttı. Bu uyumun, salgın risklerin neden olduğu korku korkusundan etkilenebileceği ve önde gelen kripto para biriminin düşüş eğilimine girebileceği düşünülmektedir. Yatırımcılar için sıkıcı olmaya başlayan BTC fiyatlarındaki eğilim, ABD borsalarıyla aynı eğilimi gösterirse, küresel piyasaları etkileyen koşullara göre büyük bir artış veya azalışın belirleneceğini söylemek mümkün olacaktır. Bununla birlikte, yatırımcıların yakın zamanda görmeyi dört gözle beklediği konulardan biri.

 

How do you rate this article?

0


luis1410
luis1410

I am 40 years old. I'm a theater actor. I like reading books and listening to music. I play chess.


cryptocurrency developments
cryptocurrency developments

News about cryptocurrencies that will play an important role in our lives in the future

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.