Nevíte vůbec nic o kryptoměnách?

By fulghum | český_blog | 20 Jun 2019


 Každý z nás nějak v kryptoměnách začínal. Každý z nás o nich někdy slyšel poprvé. Někteří k nim pociťují jistý druh nedůvěry. Někteří si při pohledu na předloňská historická maxima říkají: „Že já se o nich nedozvěděl dříve.“

 Nezoufejte a hlavně zkuste ovládat emoce. Kryptoměny jsou stále na počátku svého jistě dlouhého života. Vždyť nejstarší a nejznámější z nich, bitcoin, nedávno oslavil teprve 10. narozeniny.

 Kdysi jsem v jedné diskusi na internetu našel hodně zajímavý dotaz: „Vlastním jeden kus BTC mince. Jak poznám, jestli je pravá?“

 Teď se jistě většina z vás začala smát, oči vám slzí, že ani na monitor nevidíte. Ale jak jsem napsal už na začátku – každý z nás někdy o kryptoměnách slyšel poprvé.

 Vím, že i mezi námi jsou lidé, kteří o kryptoměnách prakticky nic neví. Odborné články čtou, ale pojmy převzaté z angličtiny jim nic neříkají. S počítačem si moc nerozumí, natož aby dokázali vyhledávat třeba právě anglické pojmy ve vyhledávačích a za pomoci překladače si je přeložili. Rádi by však byli na počátku něčeho, co může v budoucnu změnit svět financí.

 Ruku na srdce, nepatříte náhodou k takovým lidem? Nebojte se to přiznat. I já jsem před pár lety slyšel o bitcoinu poprvé, i já jsem si nedokázal představit, o co vůbec jde a jak to funguje. Naštěstí jsem narazil na komunitu lidí, kteří mi v začátcích pomohli a poradili.

index.jpg Právě z tohoto důvodu vznikl před časem členský projekt Bitcoin poradny. Jejich tým je připraven vám pomoci například s výkladem některých pojmů, se základními znalostmi v oblasti kryptoměn a podobně. Patříte-li tedy mezi úplné nováčky, kteří pouze vědí, že kryptoměny existují a přesto chcete vědět a znát více, nebojte se kontaktovat BTC poradnu. Dozvíte se nejen to co vás o kryptoměnách zajímá.

How do you rate this article?

0český_blog
český_blog

Něco pro české čtenáře.

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.