Prechod Cardana na novú verziu - Dôležité informácie pre držiteľov mincí

By btnewsday | BTDailyNews | 14 Aug 2019


Charles Hoskinson, spoluzakladateľ siete Ethereum Network a súčasný generálny riaditeľ spoločnosti IOHK, oznámil, že projekt Cardano, pripravuje verziu 1.6. Spustenie novej verzie prebehne v priebehu niekoľkých dní.

Hoskinson oznámil nadchádzajúce spustenie na Twitteri v príspevok z 13. augusta. Hoskinson tiež požiadal používateľov, aby poslali screenshoty a komentáre k najnovšej verzii Daedalus, čo je otvorená kryptomenná peňaženka s otvoreným zdrojom podporovaná aj cez IOHK.

Podľa webovej stránky IOHK je Cardano platformou blockchainu, ktorá využíva dôkazový algoritmus Ouroboros. Jeho natívna kryptomena, ADA, je založená na funkčnom programovacom jazyku Haskell. Daedalus je jedinou kryptomennou peňaženkou, ktorá podporuje ADA. Okrem toho webová stránka uvádza, že Daedalus sa dá tiež použiť ako správca peňaženky na organizovanie a poskytovanie záloh pre ďalšie peňaženky a ich aktíva.

Nový projekt bude veľkolepý

Hoskinson počas konferencie blockchain konsenzus 2019 oznámil, že bude pracovať na novom projekte s platformou bezpečnostných tokenov Polymath. Projekt sa nazýva Polymesh a je údajne pokusom o vytvorenie blockchainu pre tokeny zamerané na splnenie regulačných požiadaviek. V oznámení Hoskinson povedal:

„Po založení Etherea a Cardana, dvoch z najpoužívanejších blockchainov na svete, sa teším na prácu na Polymesh. Existujú kvadrilióny dolárov finančných cenných papierov a vybudovanie blockchainu na ich zabezpečenie je neuveriteľne vzrušujúcou úlohou.“

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


BTDailyNews

How do you rate this article?


0

0


BTDailyNews
BTDailyNews

BTDailyNews

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.