Ethereum za 1000 USD - Znepokojení analytici ale aj update na Ethereum 2.0

By btnewsday | BTDailyNews | 12 Aug 2019


Podľa globálnej komunity kryptomeny Ethereum (ETH) sa bude v budúcnosti s najväčšou pravdepodobnosťou ETH obchodovať nad 1 000 dolárov.

54% ľudí verí, že bude stáť viac ako 1000 USD

Podľa výsledkov prieskumu, ktorý spravil autor knihy Príručka obchodníka Altcoin, Nik Patel, si 54% respondentov myslí, že sa ETH bude v budúcnosti obchodovať za viac ako 1000 USD.

Ethereum je najväčší altcoin podľa kapitalizácie, ale jeho podiel kapitalizácie v porovnaní s Bitcoinom (BTC) sa dramaticky znížil od svojich najvyšších hodnôt z januára 2018.

Niekoľkí analytici bijú na poplach na altcoinoch, všeobecne v posledných týždňoch. Bitcoin naďalej dominuje v ziskovosti.

Niektorí veria, že altcoiny sa už nikdy nebudú zhromažďovať v takom rozsahu, v akom sa nachádzali v predchádzajúcich rokoch, čo znamená, že mince, ako je Ethereum by teoreticky mali zostať na dolnom konci svojho historického obchodného koridoru.

Ethereum má potenciál

Podľa prieskumu spoločnosti Patel však väčšina začiatočníkov nezdieľa tento názor. Z viac ako 5 000 respondentov bolo iba 34% ochotných predpovedať, že ETH by sa nikdy nemalo dostať nad 1000 USD.

Optimizmus môže byť stratený; pred rokom, hlavný analytik Fundstrat Tom Lee, nešťastne povedal, že ETH do konca roku 2018 dosiahne hodnotu 1 900 dolárov.

V rámci projektu Ethereum 2.0 vývojári pokračujú v dôležitých zmenách v protokole. Spoluzakladateľ a známy rečník Vitalik Buterin sa v posledných mesiacoch zaviazal pristúpiť k väčšiemu odkladu nových aktualizácii.

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


BTDailyNews

How do you rate this article?


0

0


BTDailyNews
BTDailyNews

BTDailyNews

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.