Sirwin
Sirwin
Bitexen

EXEN COİN

By Aktasc | Aktasc | 29 Jun 2020


Bitexen (EXEN Coin)

EXEN CoinBitexen kullanıcılarına alım satımlarda ve komisyonlarda kullanılması için oluşturulmuş bir tokendir.

 

Bitexen airdrobuyla birlikte Exen Coin kazanabilir, bu Exen Coinleri satarak para kazanabilirsiniz.
Exen Coin kazanma işlemleriniz için yandaki airdrop rehberini takip etmeniz yeterlidir.

 

Bitexen KYC Onayı Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle Kimlik onayı için kimliğinizin ön ve arka fotoğraflarını yollayacaksınız.
  • Bu görevi tamamladıktan sonra adres bilgilerinizi girmek için e-devlet sitesine girip ikametgah bilgilerinizi almanız gerekmektedir. İkametgah bilginizi alırken ‘Kuruma İbraz’ demelisiniz ve ad kısmına ‘Bitexen‘ yazmalısınız.
  • Bütün bunları yaptıktan sonra KYC’niz 10 ila 15 dk arasında onaylanıyor. Hesabınıza da Exen Coinleriniz anında yatıyor. Bitexen para kazanma işlemiyle exen coin kazanma işlemi bu kadar dostlar!

1 Haziran 2020 Güncellemesi!

Bitexen tarafından güncellenen kampanya kurallarına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz:

Bitexen Türk borsaları arasında köklü borsaların başında gelmektedir ve kendilerini daha fazla kitleye tanıtmak için dağıtımlar yapmaktadırlar. Şu an yaptıkları EXEN Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. Bitexen airdrop‘una katılıp, Bitexen para kazanma işlemiyle EXEN Coin kazananlara şimdiden bol kazançlar!

Bitexen Airdrop’u Nedir?

Bitexen airdropu, Bitexen tarafından EXEN Coin’lerin ücretisiz dağıtması anlamına geliyor. Nasıl kazanacağınızı sitemizde anlattık.

Bitexen Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Bitexen Airdrop’uyla, bitexen para kazanma işlemini ücretsiz bir şekilde yapabilir ve exen coin kazanabilirsiniz. Kazandığınız Exen Coin’leri borsada satarak Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

Bitexen Airdrobuna Nasıl Katılabilirim?

Bitexen airdrop’una katılıp bitexen para kazanmayla exen coin kazanmak için sitemizdeki rehberimizi takip etmeniz yeterlidir.

Bitexen Güvenilir midir?

Bitexen, İTÜ Arı Teknokent tabanlıdır dolayısıyla güvenlidir. Ücretsiz Bitexen para kazanma & Bitexen Airdrop işleminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Bitexen para kazanma işlemi, Bitexen Exen Coin kazanarak bu kazanılan Exen Coinlerin, Türk lirası karşılığında satılmasıyla paraya çevirilir ve bu yüzden Bitexen para kazanma olarak geçer. Bitexen para kazanma işlemi için yukarıda anlattığımız işlemleri yapmalı ve hesap onay seviyesini 3. aşamaya getirmelisiniz ve para yatırmalısınız ki Bitexen para kazanmanıza, ücretsiz 2 Exen coin kazanmanıza izin versin.https://www.bitexen.com/?ref=4848983 üye olmak için linke tıklayın ve 40 TL kazana bilirsiniz Borsada hızlı Al sat yapmak çok kolay

How do you rate this article?

0


Aktasc
Aktasc

Kripto da herşey ilğim


Aktasc
Aktasc

Beraber kazana biliriz crypto paralar hakkında bilgi sahibi olmak için takip edin

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.