Sirwin
Sirwin

Brave browse ve bat token

By Aktasc | Aktasc | 4 Jul 2020


Brave Browser kuruyoruz. Bat token ikonuna tıklayarak hediye token alıyoruz. Asıl olay bundan sonra başlıyor. Gelen tokenları cüzdana çekmek için https://publishers.basicattentiontoken.org adresine gidip kayıt oluyoruz. Email ve onayı tamamlıyoruz. Youtube, Twitch yada website ile add channel kısmına giderek bir tanesini onaylatıyoruz. Youtube hesabını için telefon numarası ile onaylanmış olması gerekiyor. İlk önce bunu tamamlayın.(eğer tamamlanmamışsa). Aylık olarak gelen tokenları onaylattığınız hesabınıza gönderdiniz. Burdan https://uphold.com/ cüzdanına kayıt olma ve kimlik onayı işlemleri tamamlıyorsunuz. Mobil için uygulamayı kurup kimlik onayını daha kolay yapabilirsiniz.(Ben öyle yaptım).kayıt linki https://brave.com/bur383

1*0LWCEX7BEolu3Bho3N-kRQ.png?q=20 1*0LWCEX7BEolu3Bho3N-kRQ.png

Kimlik onayı ile cüzdanı oluşturunca Connected diyerek cüzdana bağlandığını görebiliriz. Onaylatmış olduğunuz hesabınıza gelen tokenlar uphold cüzdanına ne zaman gönderileceği Next Deposit Date olarak belirtilen tarihte gönderiliyor. Borsaya gönderirken fee almıyor cüzdan.

1*-XoudRSLfNb-yg11nfm_Wg.png?q=20 1*-XoudRSLfNb-yg11nfm_Wg.png

Hesabınız onaylandığında Brave Onaylı Yayıncı olarak (mavi tık geliyor). Mobil için de yakın zamanda bat token işlemlerini yaptığımız yer eklendi. Kendi kanalımıza yada istediğimiz onaylı kanallara da mobilden token gönderebiliyoruz.

1*UkahQO56oQ_gI3bs9dhXDQ.jpeg?q=20

How do you rate this article?

1


Aktasc
Aktasc

Kripto da herşey ilğim


Aktasc
Aktasc

Beraber kazana biliriz crypto paralar hakkında bilgi sahibi olmak için takip edin

Send a $0.01 microtip in crypto to the author, and earn yourself as you read!

20% to author / 80% to me.
We pay the tips from our rewards pool.